درباره ما

معرفی کسب و کار

شرکت صنایع کنترل با مدیریت آقای رضا باصری زاده در سال 1387 با سرمایه اولیه دانش فنی ، داشتن نیروهای متعهد و متخصص ، مهندسین مجرب و در اختیار داشتن تیم اجرایی و تکنسینهای کارآزموده تاسیس گردید.فعالیت این شرکت در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، معدن، آب و فاضلاب، صنایع غذایی و در بخش ابزاردقیق، سیستمهای کنترل صنعتی و اتوماسیون، برق، پایپینگ می باشد. شرکت صنایع کنترل با بهره گیری از تجارب مهندسین مجرب خود و در اختیار داشتن تیم اجرایی و تکنسینهای کارآزموده، در زمینه صنایع نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی در هر یک از بخشهای طراحی مهندسی، مشاوره، نصب و اجرا، راه اندازی، تعمیر و نگهداری و مکانیک، پایپینگ، برق، ابزار دقیق، سیستمهای کنترل و شبکه های صنعتی فعالیت می کند.شرکت صنایع کنترل در زمینه بازرگانی و تأمین انواع قطعات الکتریکی، ابزار دقیق و نرم افزار فعال می باشد و همچنین نمایندگی برخی برندهای مشهوراز شرکت های بین المللی را دارا می باشد.

پیام مدیریت

ماموریت ما خلق ارزش از طریق ارائه خدمات ارزنده و متمایز جلب رضایت مشتریان با تکیه بر دانش و توان علمی و وفاداری کارکنان و ایجاد روحیه تیمی ، استفاده از تکنولوژی های روز و ایجاد روند کار مشخص و منعطف جهت پیش بینی و سازگاری با تغییرات محیطی می باشد ما خود را در قبال و ظایفمان مسئول می دانیم . آموزش ، ایجاد انگیزه ، جلب رضایت کارکنان حفظ و نگهداری کارکنان متعهد به عنوان اصول زیر بنایی ما شناخته می شود . ما بر آنیم ضمن سود آوری با توسعه قلمرو فعالیت خود و بهره گیری از توانمندیها و با تکیه بر مدیریت علمی و تفکر سیستمی و خود باوری و بهبود مستمر عملکرد سازمان به هدف اصلی خود که رسیدن به حایگاه متعالی و کسب اعتبار لازم در صنعت کشور در عرصه داخلی و خارجی است دست یابیم ما بر این اعتقادیم با طرح ایده های خلاقانه و نو و پایبندی به مسئولیتهای اجتماعی در جهت توسعه همه جانبه سازمان و نهایت رضایتمندی ذینفعان گام برداریم .

ماموریت

ماموریت ما خلق ارزش از طریق ارائه خدمات ارزنده و متمایز ، جلب رضایت مشتریان با تکیه بر دانش و توان علمی و وفاداری کارکنان و ایجاد روحیه تیمی ، استفاده از تکنولوژی های روز و ایجاد روند کار مشخص و منعطف جهت پیش بینی و سازگاری با تغییرات محیطی می باشد

گالری تصاویر