درباره ما

معرفی کسب و کار

شرکت نیرو ساز اراک با مدیریت علیرضا خلیلی در سال 1369 با هدف ارائه خدمات مهندسی در بخش برق و گاز به ثبت رسید و سپس با شروع دوره تازه تحولات در صنعت خودرو سازی کشور، این شرکت همکاری خود را با با گروه خودرو سازی سایپا در زمبنه طراحی وتولید کابل های کنترل خودرو آغاز نموده که این همکاری تاکنون نیز ادامه دارد.

ماموریت

شرکت نیرو ساز اراک توانسته است با بکارگیری دانش فنی ، تکنولوژی پیشرفته ، ماشین آلات تولید روز ،گواهینامه TS،ISO واستفاده از استاندارد ای KIA ، JASO ، DIN ، NES و... کلیه مراحل طراحی و ساخت دستگاه های دوام و پایداری و فیکسچر های مربوطه به تولیدات را در واحد مهندسی به انجام رسانده و و در جهت ارتقاء کیفیت آموزش های QFD ، 5SMSA ، APQP ،DOE و ... را در سطوح مختلف شرکت جاری نموده و با نهادینه کردن فرهنگ بهبود مستمر ، رضایت مشتری را سر لوحه قرارداده به عنوان تامین کننده اصلی در مجموعه قطعه سازان خودرو خصوصا شرکت سازه گستر سایپا و ساپکو حضوری جدی و فعال داشته باشد . بدیهی است جهت دستیابی به اهداف فوق نیاز به مشارکت همگانی کارکنان در سطوح شرکت می باشد . کلیه کارکنان موظف به اجرای مفاد فوق در چهار چوب وظایف خود می باشند . درک و اجرای صحیح این خط مشی همواره در جلسات بازنگری مورد بررسی قرار میگیرد.

چشم انداز

استفاده از فن آوری کابل های کنترل یکی از ابتدایی ترین روش های انتقال نیرو در ماشین است. علیرغم پیشرفت تکنولوژی نه تنها این مکانیزم حذف نشده بلکه در جهت کارایی و افزایش کیفیت با حساسیت بیشتری به آن توجه شده است بطوریکه در انواع وسایل نقلیه زمینی ، هوایی و دریایی ، صنایع نظامی ،راه آهن ، ماشین آلات کشاورزی ، راهسازی و غیره به عنوان سیم گاز ، سیم ترمزدستی ، سیم کیلومتر ، سیم درب صندوق ، تنظیم کننده های دریچه بخاری و کولر و... کاربرد دارد.

گالری تصاویر