گالری مبل یاتاک

گالری مبل یاتاک

درباره ما

شاید در قدیم، بودن مبل در یک خانه نشان دهنده ی لوکس و تجملی بودن صاحب آن خانه به حساب می آمد؛ اما امروزه به راحتی در هر خانه ای یک یا چند دست مبلمان می توان پیدا کرد که نه تنها کالای لوکس نیست بلکه یکی از لوازم ضروری آن خانه است. با توجه به سلیقه های مختلف هر روزه انواع مختلفی از مبل های سلطنتی، مبل کلاسیک، استیل، راحتی و … ساخته می شود که تنوع بی نظیری را در بر می گیرند. مبل راحتی یکی از پرفروش ترین انواع مبلمان است که طرفداران زیادی دارد و اغلب خانواده ها تمایل به داشتن آن دارند تا در نشیمن و پذیرایی خود از آن استفاده کنند. اصولا این مبل ها به صورت تکنفره، دونفره و یا سه نفره ساخته می شوند. در حالت کلی برای خرید مبلمان راحتی شیک بهتر است بدانید که مبلمان راحتی نسبت به مبلمان استیل هزینه ی کمتری داشته و به نسبت فضای کمتری را نیز اشغال می کند. از ویژگی های اصلی این مبلمان پایه های کوتاه و دسته های پهن است که البته در ظاهر ساختاری این مبل ها نیز چوبی مشاهده نمی شود و در حالت کلی بدنه ی آن ها تماما پارچه و یا چرم هستند.

محصولات

خدمات

تولید

تصاویر کاری

مدیریت

مجله

 مبل راحتی چه ویژگی هایی دارد؟

خرید یک مبل راحتی خوب تغییر بسزایی در دکوراسیون و حس و حال خانه شما ایجاد می کند. اما برخلاف تصور همه خرید این وسیله کار ساده ای نیست و نباید آن را مثل خرید لباس دست کم بگیرید.

نکات مهم در انتخاب رنگ مبلمان

باید در انتخاب رنگ و طرح مبلمان خود بسیار دقت کنید تا از داشتن یک دکوراسیون ایده آل در سالن پذیرایی خود لذت ببرید.

نحوه ی چیدمان میز ناهار خوری در آشپزخانه

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر خانه چیدمان میز ناهارخوری است پس اگر می‌خواهید با انواع چیدمان میز ناهار خوری آشنا شوید حتما این مطلب را بخوانید.