لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

تاثیر تبلیغات در کسب و کار / فروشتبلیغاتمزایای تبلیغات

روش های تبلیغات شرکت های ساختمانی

روش های تبلیغات شرکت های ساختمانی
35بازدید

روش های تبلیغات شرکت های ساختمانی

( روش های تبلیغات شرکت های ساختمانی ) در فرآیند بازاریابی و فروش در شرکت های ساختمانی، با در نظر گرفتن کلیه ابعاد صنعت، موضوعات متفاوتی از کلی ترین تا جزئی ترین موارد مورد بررسی قرار گرفته و اثر آنها بر روی نتیجه نهایی تحلیل خواهد شد. به دلیل اینکه فرآیند بازاریابی و فروش یک فرآیند بلند مدت و جامع است که تمامی متغیرهای موثر را در نظر می گیرد، و در نتیجه انجام پروژه، درجه اطمینان انجام موفقیت آمیز پروژه را افزایش و ریسک را کاهش می‌دهد. انواع  تبلیغات شرکت های ساختمانی را مختصراً در زیر شرح داده ایم:

 1. ساخت کلیپ های حرفه ای درصنعت ساختمان.
 2. فیلمبرداری، عکاسی و آهنگسازی اختصاصی پروژه ها.
 3. صدابرداری وصداگذاری با استفاده از گویندگان حرفه ای سینما وتلویزیون.
 4. ساخت فیلم های حرفه ای تبلیغاتی با استفاده از متخصصان سینما وتلویزیون.
 5. ساخت رزومه حرفه ای تصویری ساختمان ها پروژها و شرکت ها.
 6. ساخت انمیشن طرح قبل از اجرا .
 7. طراحی حرفه ای قبل از اجرا ی ساختمان .
 8. مشاوره وطراحی سایت .
 9. چاپ کاتالوگ و تبلیغات شرکت های ساختمانی .
 10. مشاوره در زمینه تبلیغات و بازاریابی.
 11. مشاوره درزمینه تبلیغات تحت وب .
 12. معرفی اشخاص وشرکت ها به دیگر فعالان صنعت ساختمان داخلی و بین المللی .

صنعتی سازی به چه معناست

از راههای افزایش فروش و سود دهی بیشتر ، صنعتی سازی در ساختمان است. امروزه شرکت های ساختمانی اگر نتوانند تولیدات بیشتری در زمان کمتری ارائه دهند. نشان دهنده استفاده از روش های منسوخ شده سنتی و قدیمی می باشد .

بطور مثال یک انبوه ساز بزرگ کشور هم اکنون در واقع کار انبوه سازی خود را براساس روش های صنعتی انجام نمی دهد. بلکه انبوه سازی را همان به روش سنتی و از کنار هم چیدن تعدادی ساختمان که توسط استادکاران در مدت زمان بسیار طولانی به انجام می رساند.

در حالی که با استفاده از روش صنعتی سازی، یک شرکت بزرگ ساختمانی می تواند در مدت زمان بسیار کوتاه و با رعایت استانداردهای سازه ای و و معماری هزاران واحد ساختمان را با یک زمانبندی مشخص آماده و تحویل دهد. بدون اتلاف هزینه اضافی مصالح ساختمانی و یا تاخیر در تحویل ساختمان انجام دهد.

استفاده از این روش باعث می شود که یک شرکت ساختمانی بتواند در مدت زمان کوتاهی چندین برابر روش سنتی واحد ساختمانی ارائه دهد و تولیدات و بهره وری خود را بالا ببرد. هدف از هر تبلیغاتی این است که با صرف کمترین هزینه به تعداد زیادی از مخاطبین دسترسی پیدا کنید که هدف پیدا کردن مشتری جدید برای شرکت شما میباشد. اگر تبلیغات شما به خوبی انجام شود، یک قدم موفقیت آمیز برای شرکت شماست.

ابتدا مخاطب و بازار خاص را هدف بگیرید

به یاد داشته باشید تبلیغات شما باید برای مخاطبین آن بازار خاص باشد و این یک اشتباه بزرگ است که تبلیغاتی در سطح وسیع بدون اینکه نوع مخاطب در نظر گرفته شود انجام شود. همیشه این سوال را از خود بپرسید چه نوع مشتری را می‌خواهید جذب کنید بعد از آن در تبلیغاتتان با‌‌ همان زبان رایج مخاطبان خاص تبلیغ کنید.

بدانید که برای پول درآوردن مجبور هستید پول خرج کنید

راه های زیادی وجود دارند که می‌توان پول را پس انداز کرد اما اشتباه نکنید تبلیغات حیطه خوبی برای پس انداز کردن پول نیست بلکه باید آن را خرج کنید. ممکن است تبلیغات هدفمند نسبت به تبلیغات سنتی و عام خرج بیشتری داشته باشد، اما نترسید این به این خاطر آن است که سود متقابل را به شما باز می‌گرداند.

درک اینکه مشتری با پای خودش نمی آید!

مشتری خودش با پای خودش وارد محل کارش نمی شود. شما باید دنبال او بگردید و هرگز به انتظار ننشینید و از هر دریچه ای برای دست یافتن به مشتری استفاده نمایید.

گوناگونی در تبلیغات

این خیلی معمول است که در فعالیت‌های تجاری و بازرگانی، صاحبان شرکت بعد از پیدا کردن مکانی برای تبلیغات که کاملاً برگشت هزینه را همراه دارد دست از گشتن برای پیدا کردن بازارهای دیگر می‌کشند. تا آن جایی که به تبلیغات مربوط می‌شود نباید تمام تخم مرغ‌هایتان را تنها در یک سبد بگذارید. رسانه‌ها و وسایل ارتباطی گوناگونی را انتخاب کنید و هرچند وقت یک بار تغییر و تفاوت ایجاد کنید، چه در بودجه تبلیغاتی خودتان و چه در پیدا کردن بازار هدف جدید‌تر.

تصویر و یا نمایه استفاده کنید

خیلی از محصولات مانند مک دونالد را به راحتی از روی تصاویر بیلبوردها می‌توان تشخیص داد. اگر زمینه فعالیت شما کوچک‌تر است به یاد داشته باشید که Logo تبلیغاتی و بسته بندی، اثری مشابه را در ذهن مشتری باقی خواهد گذاشت. به نمایش گذاشتن یک تصویر آن هم به صورت مداوم و پایدار چه در وب سایتهای تبلیغاتی، چه در بیلبورد‌ها و چه در فضاهای تبلیغاتی کوچک‌تر حتماً امکان رسوخ به ذهن مشتری را به شما می‌دهد.

 

راه های ارتباطی با مهرپل

Site: http://www.mehrpol.com

Telegram: https://t.me/Mehrpol_ads

instagram: http://instagram.com/mehrpol.co

instagram: http://instagram.com/mehrpol.ads

linkedin: https://lnkd.in/dPF733m

 

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486