کاران، یک موتور جستجوی کاریابی برای استخدام

کاران، یک موتور جستجوی کاریابی برای استخدام

درباره کاران

کاران به عنوان یک پلتفرم تخصصی کار و استخدام با هدف پاسخ گویی به نیازهای صنعت استخدام در کشورمان راه اندازی شده است.

سامانه هوشمند کاران با آدرس karan.ir به همراه اپلیکیشن موبایل آن، با تکیه بر دانش تخصصی فناوری اطلاعات و با تیم متخصصان منابع انسانی خود، تلاش می کند تا مناسب‌ترین کارجویان را در کوتاه ترین زمان ممکن برای استخدام به کارفرمایان معرفی کند.

در حال حاضر، اغلب کارجویان و کارفرمایان با حجم زیادی از منابع آگهی های استخدام آفلاین و آنلاین روبرو هستند که به طور قطع، بررسی هرکدام از آنها برای متقاضیان امکان پذیر نیست.

کاران با یک نگاه تخصصی به صنعت کار و استخدام تلاش کرده تا راهکار جامعی برای حل این مشکل ارائه کند؛ موتور جستجوی هوشمند مشاغل کاران با جستجو در میان تمام فرصت های شغلی در سراسر وب، این امکان را به وجود می آورد تا کارجویان بتوانند به صورت یکجا و بدون نیاز به منابع مختلف، تمام آگهی های استخدامی برای شغل موردنظرشان را به صورت یکجا در سایت کاران مشاهده کنند.

کاران برای کارجویان

از هر رسته شغلی و با هر مهارتی، اگر به عنوان کارجو به دنبال یک شغل مناسب هستید کاران تلاش می کند تا شما در کوتاه ترین زمان ممکن به هدفتان برسید. کارجویان می توانند به کمک سرویس های آنلاین کاران همچون “رزومه ساز هوشمند”،”به من خبر بده”، “ویدئو رزومه” و ” آماده به کار” در سریع ترین زمان ممکن فرصت های استخدامی را مشاهده کرده و درخواست همکاری ارسال کنند.
برای اولین بار در کشور، موتورجستجوی هوشمند مشاغل کاران به کارجویان این امکان را می دهد تا بتوانند هر لحظه، تمام آگهی های استخدامی مربوط به مشاغل در سراسر وب را به صورت یکجا مشاهده کنند.

کاران برای کارفرمایان

تمام مدیران کسب و کارها و سازمان ها و حتی صنوف به عنوان کارفرما می توانند با صرف کمترین هزینه، به سادگی از سرویس های هوشمند ثبت آگهی استخدامی کاران استفاده کرده و رزومه مناسب ترین افراد را دریافت کنند.
کاران برای نخستین بار در کشور علاوه بر راهکارهای آنلاین و هوشمند استخدام، خدمات کامل جذب و فرایندهای کارمندیابی را به صورت برون سپاری برای تمام کسب و کارها انجام می دهد.

کاران برای دولتمردان

در کنار خدمات تخصصی کاران برای کارجویان و کارفرمایان، تکنولوژی هوش مصنوعی “جمع آوری و آنالیز اطلاعات بازار کار و استخدام ایران” به عنوان محصولی دانش بنیان از سامانه کاران که با رویکردی ملی تولید شده، آماده است تا هر زمان اطلاعات موردنیاز سیاست گذاران و دولتمردان را برای اتخاذ تصمیم های کلان در این حوزه ارائه کند.

ماموریت کاران

رسالت ما به عنوان یک پلتفرم تخصصی حوزه کار و استخدام، علاوه بر کمک به حل معضل بیکاری در کشور، ترویج فرهنگ استفاده از راهکارهای آنلاین و هوشمند در فرایند استخدام به جای راهکارهای سنتی است.

نقاط تمایز کاران

مهم ترین وجه تمایز کاران، برخورداری از سامانه هوشمند جستجوی تمام آگهی های استخدامی برای همه مشاغل است. موتور جستجوگر مشاغل کاران با جستجو تمامی فرصت های شغلی در سراسر وب این فرصت را به کارجویان می دهد تا کاربران بدون مراجعه به منابع مختلف، عناوین شغلی مورد نظر خود را بیابند.
کاران اولین کسب و کاری است که علاوه بر راهکارهای آنلاین و هوشمند استخدام، خدمات کامل جذب و فرایندهای کارمندیابی را به صورت برون سپاری برای تمام کسب و کارها انجام می دهد. پشتیبانی های آنلاین و حضوری کارشناسان کاران از کارجویان و کارفرمایان تا یک استخدام موفق از دیگر نقاط قوت ماست.

چشم انداز

نگاه ویژه کاران به صنعت کار و استخدام و دانش فنی ایجاد اولین سامانه هوشمند و موتور جستجوی مشاغل باعث می شود که برنامه اصلی ما تبدیل شدن به “بزرگترین پلتفرم کار و استخدام فارسی زبانان” و در نهایت “بزرگترین پلتفرم کار و استخدام در منطقه خاورمیانه” باشد.

 

راه های ارتباطی با مهرپل

Site: http://www.mehrpol.com

Telegram: https://t.me/Mehrpol_ads

instagram: http://instagram.com/mehrpol.co

instagram: http://instagram.com/mehrpol.ads

linkedin: https://lnkd.in/dPF733m

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *