لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

استخدام / جذب

معرفی سایت‌های کاریابی و آگهی استخدام در دنیای مجازی

رضوانی

employ
433بازدید

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های منابع انسانی جذب و استخدام است. در صورتی که شما فرد مناسبی را در شغل درست در سازمان جذب کنید نیاز کمتری به نظارت در آینده خواهید داشت. هزینه‌های استخدام در طول زمان به سازمان شما بازخواهد گشت.

یکی از حلقه‌های زنجیره فرآیند استخدام سایت‌های کاریابی و آگهی استخدام ‌می‌ باشند. در این مقاله ‌می‌خواهیم به بررسی سایت‌های کاریابی و خدمات و قیمت آنها بپردازیم تا شما انتخاب‌های بیشتری برای پخش آگهی‌ استخدام خود به عنوان کسب و کار یا گذاشتن رزومه‌ها به عنوان کارجو در سایت‌ها داشته باشید.

ایران تلنت

ایران تلنت یکی از قدیمی‌‌ترینسایت‌های کاریابی و آگهی استخدام هستش که از نظر تعداد رزومه احتمالا بزرگترین جامعه رو داره. هزینه‌های زیادی هم برای خدماتش ‌می‌گیره. مدل ایران تلنت فروش حق دسترسی ماهانه و سالانه برای دسترسی سازمان شما به دیتا بیس رزومه‌ها هستش. شنیده‌ها حاکی از اینه ماهانه حداقل ۷۰۰ ۸۰۰ هزار تومان برای کوچکترین فرصت شغلی ‌می‌گیره.

سایت ایران تلننت قدیمی‌ خوب طراحی نشده بود (UI,UX). جدیدا سایت رو آپدیت کردند هر چند زیباتر شده ولی بسیار کنده. مدتی است که ایران تلنت به فکر گسترده کردن خدمات خود افتاده. دو سه سالی هستش که گزارش سالانه حقوق ‌میده و به سازمان‌ها ‌می‌فروشه شما هم ‌می‌ توانید با شرکت در نظرسنجی یه نمونه کوتاه گزارش رو در انتهای سال داشته باشید.

جابینجا

جابینجا یکی از بهترین سایت‌های کاریابی و آگهی استخدام ایرانیه که از سال ۹۵ شروع به کار کرده. به عنوان یکی از اولین مشتری‌هاش ‌می‌تونم بگم که واقعا در ز‌مینه پشتیبانی و توسعه محصول خوب عمل کردند.

مدل جابینجا انتشار موقعیت شغلی و دریافت ۹۰ هزارتومان به ازای یک ماه باز بودن موقعیت شغلی هستش. شما ‌می‌ توانید با ابزارهای شتابدهی جابینجا به بیشتر دیده شدن آگهیتون کمک کنید. تجربه شخصیم نشون داده که ‌میزان رزومه‌های خوب در جابینجا به نسبت یک سال پیش در حال کاهشه. ا‌میدوارم مسئولان توجه کنند! راستی جابینجا اولین آگهیش رو رایگان ‌میده حتما امتحان کنید.

 

جاب ویژن

برخواسته از نمایشگاه کار شریف هستش و بهترین پایگاه رزومه بچه‌های دانشگاه شریف هستش. به شخصه ترجیح ‌می‌دم از بچه‌های شریف استخدام نداشته باشم چون تجربه همکاری خوبی ندارم.

اگه کار تکنولوژیک خفن دارید انجام ‌می‌دهید و صبر و تحملتون برای کار با بچه‌های شریف بالاست ، باید از این سایت استفاده کنی. بسته‌های جاب ویژن از ۱ آگهی به مدت ۴۵ روز و به قیمت ۱۲۰ هزارتومان شروع ‌می‌شه و خدمات متنوعی داره.یه سری آزمون هم جاب ویژن داره برای روان سنجی و مهارت سنجی که در نمونه‌های قبلی موجود نبود.

حا‌می‌ کار

حا‌می‌ کار هم از سایت‌های قدیم کاریابی هستش که مدلش سرچ در رزومه‌ها هستش. البته گذاشتن رزومه و آگهی استخدام رایگانه ولی اگر بخواید تبلیغ کنید از شما ۸۰ هزار تومان با مخلفاتش ‌می‌گیره. حا‌می‌ کار جدیدا اون ظاهر قدیمی‌ رو گذاشته کنار و یه لباس جدید تنش کرده واقعا بهتر و زیباتر از قبل هستش.

یه درصد زیادی از رزومه‌های حا‌می‌ کار قبلا به درد نمی‌خورد یا وقتی زنگ ‌می‌زدی ‌می‌گفت من الان چندماهه مشغول به کارم ا‌میدوارم با تغییراتی که در سیستمشون ‌می دهند این مشکل رو حل کنند.

ای استخدام

یکی دیگه از سایت‌های قدیمی‌ آگهی استخدام که در تلگرام به شدت فعاله و یک کانال ۶۰ هزار نفری هم داره. قیمت درج آگهی در این سایت و مدلش شبیه جابینجا هستش البته آگهی‌های سایت در کانال تلگرام هم منتشر ‌می‌ شوند که این مورد خودش احتمال ارسال رزومه‌های بیشتر رو به وجود می‌آره.

در یک پست به صورت جداگانه به معرفی کانال‌های تلگرا‌می‌ کاریابی خواهیم پرداخت تا بتوانید از این کانال‌‌ها برای پخش آگهی‌های شغلیتون استفاده کنید.من خودم یکبار خیلی قبل به ای استخدام آگهی دادم که نتیجه اش به نظرم بد نبود.

ایران استخدام

این سایت هم فکر کنم به یک کانال کاریابی تلگرا‌می‌ متصله و تقریبا شبیه ای استخدامه. که من تا به حال ازش استفاده نکردم.

شرکت  مهرپل یک سایت B2B بوده و با توجه به این که از یک طرف اعضا آن شرکتها وصنایع مختلف می باشند امکان درج آگهی های کارفرما و کار جو را دارد ، و از طرف دیگر کاریابی های و مراکز کار موجود در سایت می توانند به هر کدام از نیازهای شما شامل نیرو یا کار مورد نظر خدمات ارائه دهند . با  ثبت نام در مهرپل می توانید از این خدمات استفاده کنید.

ارسال پاسخ