Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mehrpoln/domains/mehrpol.com/public_html/mag/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
هدفمند کردن استخدام‌ها در شرکت‌ها با ارائه پلتفرم آگهی شغلی - مجله مهرپل
استخداممنابع انسانی

هدفمند کردن استخدام‌ها

استخدام هدفمند
441بازدید

هدفمند کردن استخدام‌ها

هدف هر کارفرمایی از انتشار آگهی استخدام، یافت شخص مناسب برای کسب و کار اوست. این شخص کسی است که به کار آگهی شده علاقه دارد و می‌تواند آن را بهتر از شخصی دیگر انجام دهد. فرایند استخدام روشی برای پیدا کردن کاندید‌هایی مناسب برای استخدام شخصی مناسب است. این فرایند برای هر کسب و کار به صورت منحصر به فردی است. در این بین اشخاص زیادی وجود دارند که با کمک آژانس‌های کاریابی و استعداد یابی شغل مورد نظر خود را پیدا می‌کنند. در این پست بیش‌تر درباره هدفمند کردن استخدام‌ها در مهرپل صحبت می‌کنیم.

هدفمند کردن استخدام‌ها
هدفمند کردن استخدام‌ها

از این رو سایت مهرپل پلتفرمی را برای اشخاصی که نیازمند به کارمند و کسانی که به دنبال شغل رویایی خود می‌گردند ارائه داده است. این پلتفرم این امکان را به متقاضی کار می‌دهد که با توجه به علاقه و نیاز خود، موسسه‌ای را پیدا کند که با تمام معیار‌های او سازگاری داشته باشد. از سویی دیگر در صورتی که کارفرمایی که عضو سایت مهرپل باشد این امکان را دارد که رزومه‌های ارسال شده توسط کارجویان را مورد مطالعه قرار دهد. از این رو شخصی مناسب برای موسسه خود انتخاب کند.

امکانات در مهرپل

شما در مهرپل این امکان را دارید که رزومه خود را به صورت حرفه‌ای طراحی کنید تا در صورتی که شغل مورد نظر خود را پیدا کردید بتوانید با قدرت برای آن اقدام کنید. با داشتن رزومه حرفه‌ای شما از دیگر متقاضیان متفاوت جلوه می‌کنید. همچنین اطلاعات اساسی‌ای که برای هر کارفرمایی ضروری و مهم است را در این فرم می‌توانید پر کنید و از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید شهر محل سکونت و یا شهری را که قصد دارید در آن فعالیت حرفه‌ای خود را ادامه دهید را مشخص کنید و منتظر پاسخ از کارفرما باشید. در این صورت شما به شما مشاغلی پیشنهاد می‌شود که شما امکان حضور در آن را دارید. همچنین قیمت پایه مورد نظر حقوق خود را در رزومه وارد می‌کنید که باعث می‌شود کارفرما با آگاهی کامل از آن چه درخواست شماست، رزومه شما را برسی کند.

آگهی شما برای کارفرمایان ارسال می‌شود. در این صورت شما نیازی به جست و جوی هر روزه برای رسیدن به رویای خود نیستید. فقط کافی است رزومه خود را تکمیل کنید و منتظر بمانید.

به فکر تغییر شغل هستید

در صورتی که شما در فکر تغییر شغل هستید، می‌توانید در سایت ما مشاغل مختلف و شرایط آنان را ذخیره کنید و زمانی که می‌خواهید برای ارسال رزومه به کارفرما اقدام کنید.

 

تغییر شغل
تغییر شغل

در سایت ما مطالبی وجود دارد که می‌تواند شما را برای رسیدن به شغل رویایی‌تان آماده کند. به طور مثال چگونه موقعیت شغلی خود را توصیف کنید؟ چگونه نگارش آگهی را اصولی و قابل فهم کنید؟ 

ارسال پاسخ