Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mehrpoln/domains/mehrpol.com/public_html/mag/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
استخدام در مهرپل %- %-% مجله مهرپل
استخداممنابع انسانی

استخدام در مهرپل

استخدام در مهرپل
531بازدید

استخدام

( استخدام در مهرپل ) هدف هر کارفرمایی از نوشتن آگهی استخدام، یافتن مناسب‌ترین افراد و استخدام اوست، یعنی کسی که به شغل آگهی‌شده علاقه داشته باشد و بتواند آن را بهتر از هر شخص دیگری انجام دهد.

فرآیند استخدام روشی برای دسته‌بندی کاندیداهای موجود به منظور یافتن و جذب کردن کارمندان جدید است که این روش برای هر سازمان به شکل منحصر به‌فردی تعریف شده است.

عموماً، فرآیند استخدام توسط واحد منابع انسانی شرکت‌ها صورت می‌گیرد. با این حال، شرکت‌های بسیاری هستند که جهت استخدام نیروهای خود از شرکت‌هایی واسط (که با نام آژانس‌های استعدادیابی یا آژانس‌های کاریابی شناخته می‌شوند) کمک می‌گیرند.

مسئولیت انجام فرآیند استخدام با توجه به ساختار سازمانی شرکت‌ها می‌تواند بر عهده واحدها یا تیم‌های مختلف باشد.

هر شرکتی نیازمند شناسایی کاندیداهای مطمئن است. یافتن کاندیدای شغلی به تنهایی کافی نیست. یک سازمان (یا کارشناس استخدام آن) باید بتواند کاندیداهای اصلح را شناسایی کند.

هر شخصی می‌تواند برای یک موقعیت شغلی، یک کاندیدا پیدا کند. اما آن دسته از کارشناسان درجه یکی که رقابت شما به آن نیاز دارد، چطور؟ آن‌ها را به راحتی نمی‌توانید پیدا کنید بلکه باید برای تحقق این موضوع وقت بیشتری بگذارید تا تیم مجرب و مورد هدف را بیابید.

شرکت مهرپل در راستای تحقق اهداف خود از علاقه مندان به بازاریابی و فروش دعوت به همکاری می نماید :

۵۰ نفرکارشناس فروش و بازاریاب

شرکت آرنا مهرپل در راستای معرفی خدمات سایت مهرپل(B2B) به آدرس www.mehrpol.com به دنبال نیرو در استان های:تهران،فارس،اصفهان،قزوین،خوزستان،البرز ، گیلان،کرمانشاه،کردستان،بوشهر، سمنان،هرمزگان گرگان و خراسان رضوی می باشد.

 

تعداد ۵۰ نفر

افراد واجد شرایط:

  1. – تمامی بازاریابان حرفه ای
  2. – تمامی کارمندان شرکتهای دولتی و خصوصی به عنوان شغل پاره وقت
  3. – تمامی بانوان خانه دار تحصیل کرده به عنوان شغل پاره وقت
  4. – تمامی دانشجویان

حقوق و پورسانت عالی و جذاب

 

واجدین شرایط جهت هماهنگی می توانند رزومه خود را به آدرس info@mehrpol.com ارسال و یا با شماره تلفن های ذیل با پیش شماره تهران تماس حاصل نمایند.

۸۸۴۸۷۵۱۰

۸۸۴۸۷۵۱۵

www.mehrpol.com

استخدام در مهرپل

ارسال پاسخ