درباره ما

معرفی کسب و کار

شرکت کاراتلفن با مدیریت علی رحیم زاده راد یک مجموعه تولیدی، خدماتی است که با هدف انجام امور فنی و مهندسی و طراحی، نظارت، اجرا و پشتیبانی شبکه های مخابراتی منطبق با آخرین تکنولوژی روز بوجود آمده است. شرکت کاراتلفن با پیشینه مدیریتی ۳۰ ساله در زمینه تولید محصولات مخابراتی از سال ۱۳۶۳ با نام تجاری DMS شروع به فعالیت نموده و در نهایت در سال ۱۳۷۳ بعنوان یک شرکت تولیدی با نام کارا تلفن، خدمات و فعالیتهای خود را با تولید سیستم های سانترال (PABX) آغاز نموده.

پیام مدیریت

فناوری اطلاعات به عنوان دانش و به عنوان صنعت از درجه کار آفرینی بالایی برخوردار است و در نتیجه بهره گیری مناسب و توسعه مدیریت شده آن در ایران می تواند اثرات سودمندی در پیکره اقتصادی کشور ما داشته باشد. در همین راستا شرکت کارا تلفن نیز پس از اجرای حجم قابل توجهی از پروژه های ICT در کشور امیدوار است بتواند گام های موثرتری در جهت تامین آینده کشور بردارد.

ماموریت

مأموریت شرکت کارا تلفن ارائه خدمات فنی و مهندسی از جمله طراحی، تولید ، نصب و راه اندازی، پشتیبانی و نگهداری کلیه شبکه ها و تجهیزات در زمینه های شبکه تلفن ثابت (PSTN) و شبکه دیتا (DN) بصورت با سیم، بی سیم و ماهواره ای، بر مبنای آخرین تکنولوژی های موجود می باشد.

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین مجموعه های طراحی ، تولید و مهندسی و اجرا در زمینه ICT در ایران و توسعه صادرات به کشورهای منطقه.

گالری تصاویر