زبان فارسی مهرپل

بازار مهرپل را بهتر بشناسید

این روزها بسیاری از کسب و کارها درگیر “خرابی بازار” هستند و فروششان روز به روز مایوس کننده تر می شود. برای نجات از این وضعیت نیازمند هوشمند سازی یک سیستم فروش بوده تا با روش های ساده و امکان پذیر بتوان به افزایش فروش دست یافت. در این ارتباط وب سایت مهرپل در بخشی از خدمات جامع خود به اعضا، شرایطی را جهت ایجاد پل ارتباطی بین تقاضا کننده و  عرضه کننده فراهم نموده است تا امکان فروش کالا و خدمات فراهم گردد. بنابراین در بازار مهرپل تمامی شرکت ها و موسسات می توانند در چهار بخش اقدام به معرفی و فروش محصولات خود اقدام نمایند که عبارتند از:

بازار مهرپل بازار  مهرپل

1- آگهی تبلیغات

در این بخش امکان درج آگهی برای تمامی اعضا وب سایت مهرپل  فراهم بوده تا بتوانند در یک فضای بزرگ و پربازدید محصول خود را در معرض دید دیگران قرار دهد.  ویژگی بارز آگهی تبلیغات مهرپل عدم محدودیت در ثبت آگهی ( نیروی انسانی , خدمات ,برق و الکترونیک,املاک,تجهیزات,مخابرات,...) می باشد..همچنین به دلیل وجود بازار فروش ویژه و بازار تهاتر در بخش های دیگر مهرپل، امکان بازدید متقاضیان در حوزه آگهی تبلیغات بیشتر خواهد بود.

2- بازار فروش ویژه

بازار فروش ویژه در جهت ارائه کالا و خدمات با بهترین‌ کیفیت و مناسب ترین قیمت و درصد تخفیف به مشتریان می باشد. در بازار فروش ویژه به لحاظ وجود خریدار و فروشنده در وب سایت مهرپل فضای خرید و فروش می تواند بسیار پررنگ و جذاب باشد و به لحاظ دارا بودن زمان، درصد تخفیف، شهر و دسته بندی می تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند

3- بازار تهاتر اعتباری

شبکه بازار تهاتر مهرپل از طریق یک سیستم اعتباری که ابزار آن، اعتبار مجازی بانک جهت انجام مبادلات خواهد بود، امکان خرید وفروش کالا و خدمات بدون نیاز به پول فیزیکی مقدور می باشد. در این بازار عرضه کننده در قبال عرضه کالا یا خدمات، اعتبار بانکی دریافت می‌کند و به کمک آن اعتبار که فقط در بازار تهاتر مهرپل معتبر است می‌تواند کالا و خدمات مورد نیاز خود را از سایر عرضه کنندگان تهیه نماید و به این شکل محدودیت عدم تطابق نیاز بین  تقاضا کننده و عرضه کننده (مشکل اصلی روش مبادلات تهاتری قدیمی) مرتفع می‌شود. از نکات جالب توجه بازار تهاتر مهرپل می توان به این مورد اشاره کرد که هم تقاضا کننده و هم عرضه کننده عضو وب سایت مهرپل می باشند

4- صادرات

بخش صادرات در جهت تقویت شرکت ها و ایجاد بازار بین المللی برای اعضای مهرپل می باشد که این بخش از سال 99 و پس از حضور در بازارهای 10 کشور همسایه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

یکبار از مشاوره رایگان مهرپل برخوردار شوید