درباره ما

معرفی کسب و کار

شرکت آذرپاد مفتخر با مدیریت آقای امین کوزه گران است به عنوان یک مجموعه فنی و مهندسی در زمینه طراحی , تامین و اجرای انواع سیستمهای کنترل , ابزاردقیق و ایمنی (اعلام و اطفاء حریق) در صنعت نفت وگاز و پتروشیمی و نیروگاهی خود را به جامعه صنعتی کشور معرفی نماید. در این خصوص شرکت آذرپاد نگار ارتباط بسیار گسترده ای با اغلب سازندگان معتبر تجهیزات صنعتی در دنیا برقرار نموده و قادر به تامین کالا و ارائه خدمات در بخش های مختلف پروژه های صنعتی کشور می باشد. امید است با عنایت به لطف پروردگار موجبات پیشرفتهای روزافزون و جلب رضایت مشتریان محترم این مجموعه محقق گردد.

پیام مدیریت

مدیریت شرکت با اعتقاد کامل به مفاد این خط مشی از تمامی پرسنل تقاضا دارد که با همدلی و مشارکت در جهت استقرار موثر سیستم مدیریت یکپارچه زمینه تحقق اهداف شرکت را فراهم نمایند.

ماموریت

حضور موثر در بازار و توسعه سهم بازار در داخل و خارج كشور. تامین اقلام با سطح کیفیت مورد نظر مشتریان. ارتقا سطح دانش فنی و مهارت پرسنل از طریق آموزش و اطلاع رسانی مناسب در زمینه فنی و مهندسی. تعهد به تأمین خواسته‌های مشتری و افزایش رضایت مشتری از طريق درك نيازها و پاسخگوئي مناسب به آن‌ها. ارائه محصول و خدمات با کیفیت با قیمت مناسب و در زمان به موقع. اجرا و رعایت اصول ایمنی ، بهداشت کار و حفاظت از محیط زیست. بهبود مستمر کلیه فرآیندها و ایجاد سیستم خود کنترلی به منظور افزایش اثربخشی و کارایی سیستم مدیریت کیفیت

چشم انداز

شرکت آذرپاد نگار با هدف تمرکز بر خدمات مهندسی، تأمین تجهیزات، اجرا، نظارت و مدیریت پروژ ه های صنعتی در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در راستای افزایش رضایت کارفرما و بهبود مستمر خدمات مصصم است سیستم مدیریت یکپارچه خود را بر اساس استاندارد های ISO 9001:2015 و با تاکید براصول ذیل اهداف خود را طرح ریزی نماید.

گالری تصاویر