درباره ما

معرفی کسب و کار

شرکت تجارت بین المللی حامیران با بیش از نیم قــرن تجربه درزمینه صنعت فولادهای آلیاژی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع فولاد های آلیاژی در ایران به شمار می رود. این شرکت هر ساله با بررسی علمی بازار فولاد و بروز رسانی تجهیزات خود تلاش مینماید تا محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد.

پیام مدیریت

شرکت تجارت بین المللی فولاد حامیران همواره صداقت در خدمت رسانی را رسالت و مسئولیت خود و سرلوحه تمامی اقدامات و تصمیمات خود می داند و تلاش می کند تا حرفه ای ترین تیم مشاوران و همکاران را برای پاسخگویی به نیاز بازار فولاد و آهن کشور پرورش دهد تا کماکان لایق اعتماد روز افزون شما عزیزان باشد.

چشم انداز

شرکت فولاد حامی آلیاژ آسیا تحت برند فولاد حامیران بیش از نیم قرن پیش تاسیس شد و از همان ابتدا هدف خود را تامین همه جانبه فولاد های آلیاژی مورد نیاز صنایع مختلف کشور قرار داد به همین منظور با گذشت زمانی اندک و افزایش مشتریان و اعتماد آنها و خوش نامی برند فولاد حامیران منجر شد تا موفق به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت فولاد آلیاژی اصفهان شود. این اعتماد ارزشمند مشتریان بی پاسخ نماند و موجب تلاش روز افزون پرسنل شرکت حامیران گردید تا همین امر باعث شود در راستای پاسخگویی حداکثری به نیاز مشتریان شرکت فولاد حامیران از معدود شرکت های فروش فولادی باشد که موفق به دریافت عاملیت فروش فولاد آلیاژی یزد گردد.

گالری تصاویر