img
img
img
img
shape
shape
img
img
img
img
shape
shape

محصولات

معرفی کسب و کار

با توجه به اهمیت روز افزون بازدهی انرژی تجهیزات گرمایشی ، لزوم استفاده از دستگاه های پربازده و با کمترین تلفات حرارتی بیشتر حس می شود. تامین بار حرارتی ساختمان ها ، بخش قابل توجهی از مصرف گاز بخش خانگی را تشکیل می دهد. یکی از محصولات گرمایشی که امروزه ، جایگزین آبگرمکن ها ، بخاری ها و موتورخانه های مرکزی شده است ، پکیج شوفاژ دیواری است. از مزایای پکیج دیواری ، گرمایش و تامین آب گرم بهداشتی برای هر واحد مسکونی بصورت مستقل ، کنترل سیستم از داخل ساختمان ، راندمان بالاتر و مصرف سوخت پایین تر نسبت به موتور خانه ، امنیت بالا ، ابعاد کوچک ، تنظیمات دما به میزان دلخواه می باشد. فروشگاه تاسیسات آفتاب ارائه دهنده انواع پکیج های دیواری گرمایشی و سرمایشی می باشد.

bg
img
img
img
img
shape
shape
img

پیام مدیریت

هدف اصلی فروشگاه تاسیسات آفتاب این است که بتواند نیاز مشتریان را با بهترین شرایط برطرف نماید. شما در این فروشگاه می توانید با خیال راحت هرانچه از امکانات تاسیساتی نیاز دارید را تهیه نمایید.

bg
img
img
img
img
shape
shape
img

مدیریت

سیف الله خیری

سیف الله خیری

مدیر دفتر

تصاویر کاری

work

مجله خبری

تغییر حالت تابستانه و زمستانه در پکیج دیواری به چه صورت است؟

پکیج دیواری دارای دو حالت تابستانه و زمستانه می باشد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و با توجه به فصل و شرایط آب و هوایی که در آن می باشید، باید این دستگاه را تنظیم نمایید.

ادامه مطلب
دلایل اصلی گرم نکردن آب پکیج دیواری و راهکار آن

در این مطلب از دلایل گرم نکردن آب پکیج دیواری صحبت خواهیم کرد و راهکارهایی برای رفع مشکل آن ارائه میکنیم.

ادامه مطلب
چگونه پکیج دیواری را روشن کنیم؟

برای استفاده از پکیج دیواری باید ابتدا نحوه روشن کردن آن را به خوبی بلد باشید. روشن کردن پکیج دیواری کار آسانی است اما باید با علائم و دستورالعمل‌های اولیه در مورد پکیج دیواری تان آشنا باشید.

ادامه مطلب

عضو خبرنامه ما شوید.

بالا