img
img
img
img
shape
shape

محصولات

معرفی کسب و کار

مزرعه ارگانیک ملیالایف در فروردین ماه سال 1400 تاسیس شد. هدف از تاسیس ، تهیه و فروش محصولات ارگانیک گیاهی ،محصولات زنبور عسل باکیفیت عالی و ارسال بدست مخاطبین خاص است .مخاطبان و متقاضیان محصولات ارگانیک ملیالایف را ورزشکاران ، بدنسازان ، زوج های جوانی که تصمیم دارند صاحب فرزند شوند ، رفع مشکلات ناباروری ، ضعف قوای جنسی ، تقویت سیستم مغز و اعصاب ، تقویت نیروی جوانی و سلامتی طول عمر تشکیل می دهد. مشتریان مورد نظر در کنار خرید محصول با خواص و کارایی محصولات اشنا می شوند و در کنار اگاهی از نحوه مصرف و اثرات محصولات از مشاوره ی رایگان هم بهره مند میشوند و همینطور مشتریان می توانند از راهکارهایی عملی در جهت ارامش ذهن ، جسم وروان خود با مراجعه به کانالها و شبکه های مجازی پرماه اموزش لازم را دریافت نمایند .

bg
img
img
img
img
shape
shape
img

پیام مدیریت

ما در عصری زندگی میکنیم که علی رقم پیشرفت های تکنولوژیک و فناوری ، تنش ها و استرس ها ، از درون ما را به سمت عدم رضایت از زندگی و در نتیجه حس افسردگی سوق میدهد. برای داشتن آرامش و سلامتی ذهن و جسم نیاز است در شیوه زندگیمان تغییراتی ایجاد شود. در مجموعه ی ملیا لایف همراه با شما عزیزان برای حفظ سلامتی و تعادل ذهنمان تلاش میکنیم. شما با انتخاب محصولات ارگانیک "ملیالایف" انرژی جسمی و کارایی سیستم اعصاب را افزایش داده و حس خوب زندگی را تجربه می کنید

bg
img
img
img
img
shape
shape
img

مدیریت

مهناز عابدیان

مهناز عابدیان

مدیر عامل

تصاویر کاری

مجله خبری

خواص عسل برای جوش صورت
خواص عسل برای جوش صورت

استفاده از ماسک عسل برای درمان جوش صورت طرفداران بسیاری دارد.مزرعه ملیا لایف در این مقاله به نحوه تهیه انواع ماسک عسل پرداخته است.

ادامه مطلب
ژل رویال چیست و چه خواصی دارد؟
ژل رویال چیست و چه خواصی دارد؟

ژل رویال ماده‌ای است که توسط زنبورهای عسل برای تغذیه‌ی ملکه زنبور عسل و فرزندانش تولید می‌شود.

ادامه مطلب
عسل چیست ؟ آشنایی با خواص عسل
عسل چیست ؟ آشنایی با خواص عسل

خواص عسل طبیعی برای سلامتی انسان از گذشته مورد توجه بوده در این مقاله ضمن تعریف کامل عسل به فواید عسل نیز می پردازیم.

ادامه مطلب

عضو خبرنامه ما شوید.

بالا