پارس زنبق

پارس زنبق

درباره ما

شرکت پارس زنبق در خرداد ماه ۱۳۶۴ در اداره ثبت شرکت­های تهران در جهت تولید انواع چای کیسه­­ای با طعم­ های طبیعی، تشکیل و به ثبت رسید. هم اکنون شرکت تحت عنوان ۳ برند زنبق، اکسیر زعفرانی و سناتور مشغول به فعالیت میباشد. محصول اکسیر زعفرانی، محصول ویژه و صادراتی است که دارای نشان استاندارد ویژه و ثبت اختراع میباشد. دیگر محصولات همچون چای دارچین، چای هل و چای لیمو و چای تی بگ سیاه (با لفاف و بدون لفاف)؛ تحت برند زنبق و نیز چای سیاه، چای سبز، چای سبز دارچین و چای سبز نعنا؛ تحت برند سناتور میباشد. شایان ذکر است که تمامی محصولات دارای نشان استاندارد و دارای گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی موادغذایی ISO22000، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و گواهینامه سلامت

محصولات

خدمات

تولید و بسته بندی انواع چای ساده و طعم دار طبیعی، گیاهان داروئی

تصاویر کاری

مدیریت

مجله

فواید چای به و روش مصرف آن

یکی از پرخاصیت ترین چای ها، چای به است. این چای دارای مواد مغذی زیادی می باشد و می تواند به کنترل و درمان بسیاری از بیماری ها بپردازد.

خواص اسطوخودوس برای انسان

اسطوخودوس از رایحه های پرطرفدار جهان است. اسطوخودوس، به دلیل اثرات آرام‌بخشی که دارد چای مناسبی برای دوری از استرس و خواب راحت است .

همه چیز درباره دمنوش ها

چند وقتی است دمنوش‌های گیاهی و میوه‌ای مورد استقبال و مصرف بعضی خانواده‌ها قرار گرفته است. البته این استقبال دلایل زیادی دارد؛ بعضی برای نفع درمانی از این دمنوش‌ها استفاده می‌کنند.