گروه تولیدی پردیس

گروه تولیدی پردیس

درباره ما

مجموعه کارخانجات گروه تولیدی پردیس – نانوسیز به مدیریت جناب آقای مهندس کوروش اسدسنگابی یکی از بزرگترین مجموعه­ های تولید کود کشور با دو واحد تولید در جهت تولید انواع کودهای آلی و شیمیایی و همچنین محصولات نانو و زیست فناوری کشاورزی در حال ارائه خدمات به متقاضیان و کشاورزان عزیز می ­باشد. همچنین واحد تحقیق و پژوهش و تکنولوژی این مجموعه در پارک علم و فناوری فارس مستقر گردیده است. حوزه فعالیت کارخانه دوم این مجموعه (کارخانه آریا نانوسیز) استفاده از فناوری های روز دنیا در جهت تولید محصولات نانو و زیست فناوری است. میزان اشتغال ­زایی مستقیم این مجموعه 250 نفر و اشتغال زایی به صورت غیرمستقیم (عاملین توزیع و فروش در کلیه شهرستان­ ها) 900 نفر می ­باشد. از جمله فعالیت­ های منحصر به فرد این مجموعه می­ توان به تولید اسيدهاي آمينه، آمينوكلات ­هاي آهن، روي، منگنز، پتاسيم، مس و كلسيم برای اولین بار در خاورمیانه، توليد كود كامل جوشان (خود حل شونده)، توليد محصول ضد تنش و خشكسالي گياهان، توليد محصول ضد سرمازدگي گياهان، محلول ضد شوری خاک و آب (Salt-Stop)، گوگرد مایع فرتی­ نرس (Ferti-Sulfur) ، محرک رشد فرتی­ نرس(Trigger) و رایپ ست فرتی نرس (Ripe-Set) كه براي اولين بار در ايران توليد شده (محصولات دانش بنيان) اشاره کرد..

محصولات

خدمات

تولید کننده انواع کودهای آلی، شیمیایی، بسترهای کشت، چسب باغبانی، مویان، هیوسک اسید، اسید آمینه، محلول ضد سرما زدگی گیاه، بذر، نهال

مجله

انواع کود شیمیایی قابل مصرف در صنعت کشاورزی

کودهای شیمیایی در مقایسه با کود های آلی حجم بسیار کمی دارند و قیمت ارزانتر، مصرف راحت‌تر و در دسترس بودن این نوع کود باعث افزایش مصرف آنها نسبت به سایر کودها شده است.

کود مناسب کاکتوس ها و اصول کوددهی آن ها

کاکتوس به یک گیاه مقاوم در برابر عوامل محیطی معروف میباشد و می تواند تا مدت زمان طولانی تری نسبت به گیاهان دیگر در برابر خشکی مقاوم باشد.

نحوه استفاده از کود ارگانیک 

انواع کود ارگانیک برای کوددهی به باغچه شما گزینه فوق العاده ای است. زیرا استفاده از کود ارگانیک خاک را تغذیه می نماید و باعث ایجاد یک محیط پایدار برای رشد گیاهان می شود