مجله

Thumb

همه چیز درباره درام بخار بویلر صنعتی 

درام بخار بویلر صنعتی، بخاری که در لوله های آب تولید شده را ذخیره می‌کند و به منظور جداسازی هر کدام از فازهای ماده عمل می‌نماید.

Thumb

ویژگی و کاربرد دیگ بخار ایستاده

مهمترین ویژگی دیگ‌ بخار ایستاده جایگیری کم در انواع فضا‌ها می باشد. همچنین بویلرهای ایستاده به راحتی قابل راه اندازی می باشند.

Thumb

دیگ بخار در صنعت فرش و موکت چه کاربردی دارد؟

یکی از مهمترین دستگاه های موردنیاز در صنعت فرش دیگ بخار و دیگ آب گرم است. از شستشوی مواد اولیه تا رنگرزی و در آخر بسته بندی فرش همگی میتواند توسط این دیگ بخار صورت گیرد. 

Thumb

دیگ بخار در صنایع نساجی و رنگرزی چه کاربردی دارد؟

کاربرد دیگ بخار در صنایع نساجی عمدتاً برای خشک‌کردن و استفاده از حرارت بالای تولیدشده توسط دیگ بخار می باشد.

Thumb

بخار خشک با بخار مرطوب در دیگ بخار چه تفاوتی دارند؟

بخار خشک و بخار مرطوب در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، تا حد زیادی استفاده از این دو نوع بخار به نیاز مشتری و خدمات مورد نظر بستگی دارد،

Thumb

 دیگ بخار چوب چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

دیگ بخار چوب در فضای باز از آخرین تحولات فن آوری گرمایش بهره می برند، اصولا این مدل بویلر ها را در خارج از محل مورد نظر نصب و راه اندازی می کنند.

Thumb

استفاده از دیگ بخار در ساخت بتن

برای ساخت بتن از دیگ بخار استفاده می کنند. در حقیقت این عملیات عمل آوری بتن است که از طریق بخار انجام می گیرد و به این صورت حباب های موجود در بتن به میزان زیادی کاهش می یابد.

Thumb

کاربرد دیگ بخار در صنایع غذایی

در صنایع غذایی استفاده‎های فراوانی از دیگ بخار می‎شود.با توجه به نوع محصول هرجایی که دما و بخار مورد نیاز باشد می‎توان از انواع دیگ بخار استفاده نمود.

Thumb

دیگ بخار در کارواش چه کاربردی دارد؟

امروزه دیگ بخار در ابعاد کوچکتر، در کارواش بخار به صورت سیار کاربرد دارد. کارواش سیار و کاربرد دیگ بخار در کارواش سیار موجب استفاده گسترده در زمینه‌های مختلفی شده است.

Thumb

مشعل گازسوز چیست؟

یکی از انواع مشعل که کاربرد گسترده ای نیز دارد میتوان به مدل مشعل گازسوز اشاره داشت. این مدل مشعل ها برای احتراق توسط گاز شهری طراحی شده اند.

Thumb

دلایل انفجار دیگ بخار چیست؟

انفجار در حقیقت افزایش ناگهانی و زیاد حجم می باشد که با انتقال موج حرارت و گرما و در اغلب مواقع با صدای مهیبی همراه است.

Thumb

معرفی مشعل و انواع آن

شرکت توسعه نوین بخار نمایندگی فروش انواع مشعل است در این راستا به معرفی مشعل و انواع آن می پردازیم