img
img
img
img
shape
shape
img
img
img
img
shape
shape

محصولات

مشاهده بیشتر

معرفی

سبزدشت در سال ۱۳۵۸ با هدف مکانیزاسیون کاشت ، داشت و برداشت سیب زمینی توسط آقای جعفر روضاتی در اصفهان تاسیس گردید و برای اولین بار دستگاههای سیب زمینی کار و سیب زمینی کن در کشور با حداقل امکانات به دست ایشان ساخته شد. ایشان با تلاش فراوان توانست کشت ردیفی سیب زمینی را جایگزین کشت سنتی و کرتی در مناطق مختلف کشور نماید و با موفقیت استفاده از ماشین های کاشت و برداشت سیب زمینی در مزارع را که تا آن زمان منحصر به عملیات شخم زدن توسط گاوآهن ها بود ترویج و توسعه دهد. بدین ترتیب طی سالیان متمادی قدم به قدم مسیر دشوار مکانیزاسیون سیب زمینی در ایران گشوده و شرایط افزایش سطح زیر کشت این محصول در کشور فراهم گردید.

پیام مدیریت

فعالیت این بخش در زمینه فروش و صادرات ماشین آلات تولیدی و عرضه ماشین آلات خارجی است .این بخش در دفتر مرکزی سبزدشت واقع در اصفهان بزرگراه خیام، مستقر گردیده و شامل نمایشگاه ، واحد بازاریابی و فروش ، خدمات پس از فروش و بازرگانی خارجی می باشد در این بخش کلیه ماشین آلات از طریق بیش از ۴۰ عامل فروش در ایران و بیش از ۱۰ کشور خارجی ارائه می گردد.

تصاویر کاری

سبز دشت
سبز دشت
سبز دشت

مجله

blog-image

آشنایی کامل با ماشین های برداشت سیب زمینی

روش های متعددی برای برداشت سیب زمینی وجود دارد که برای هر یک وسایل مختلفی را می توان به کار برد. روشی که انتخاب می شود با در نظر گرفتن عوامل متعددی است که مهمترین آن ها وجود کارگر مورد نیاز می باشد.

ادامه مطلب

عضو خبرنامه ما شوید .

بالا