روز آفتابی نوتاش

روز آفتابی نوتاش

درباره ما

همه چیز از سال 1387 شروع شد، زمانیکه آقای محمد صدیقی منش تصمیم گرفت با تاسیس روز آفتابی نوتاش مجموعه ای را فراهم نماید تا بتواند نیاز بسته بندی کنندگان، فرآوری کنندگان و صنایع تبدیلی دیگر مانند دمنوش، کیک و کلوچه، بستنی و غیره به محصولات میوه خشک را برآورده نماید. لذا واردات انواع میوه های خشکی که امکان کشت و تولید آنها در ایران فراهم نبود از همان سال آغاز گردید و در سال 1394 کارخانه روز آفتابی به منظور تامین و تولید میوه های خشک داخلی تاسیس و راه اندازی گردید. اکنون به لطف تامین و واردات مستقیم محصولات خارجی از تولیدکنندگان و تولید محصولات داخلی و در عین حال با بکارگیری تیم پرسنلی متخصص و مجرب طیف وسیعی از محصولات را با کیفیت تایید شده در اختیار مشتریان گرامیمان قرار میدهیم. در آینده تعهد ما به این صنعت ادامه دار خواهد بود و منتظر خبرهای خوب از ما باشید.

محصولات

تصاویر کاری

مجله

10 مورد از خواص شگفت انگیز میوه خشک

میوه خشک دارای فواید و مزایای زیادی برای سلامتی می باشد. با مصرف صحیح و به اندازه‌ی این تنقلات شیرین و خوشمزه می‌توان از این خواص بهره‌مند شد.

تفاوت لیمو ترش و لیمو سنگی

انواع لیمو دارای خواص بسیار چشم‌گیری هستند که نقش بسزایی در حفظ سلامتی بدن، پیشگیری از انواع بیماری‌ها و شادابی انسان دارند. بنابراین جا دادن لیمو در رژیم غذایی روزانه امری ضروری است.