لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

استارت آپ هابازاریابیبرندتبلیغاتدیجیتال مارکتینگکسب و کار

مزایای برندسازی برای شما

مزایای برندسازی برای شما
55بازدید

مزایای برندسازی برای شما

آگاه سازی جامعه از محصولات یا خدمات شرکت

( مزایای برندسازی برای شما ) هر چقدر یک شرکت برای برندسازی و هویت برند تلاش بیشتری داشته باشد، در اکثر موارد به آگاهی بیشتر جامعه از محصولات یا خدمات و خود شرکت منتهی می شود. به عنوان مثال شرکت کوکا کولا به خاطر محصولاتش در سراسر دنیا شناخته شده است. یک مشتری وقتی این محصول را در یک کشور خارجی می بیند، با اینکه برچسب همان کشور خارجی را دارد، اما فوراً تشخیص می دهد که متعلق به شرکت کوکاکولا است. رنگ قرمز و شکل بطری، عاملی است که باعث تشخیص سریع مشتری می شود، پس می توان گفت این نوع برندسازی بهترین روش ساخت برند و آگاه ساختن مشتری به حساب می آید.

به عبارتی برندسازی، یک تصویر خاص در ذهن مشتری به وجود می آورد که شامل ویژگی ها و خصوصیات محصولات یا خدمات است، درست همان چیزی که مالکان کسب و کار به دنبال آن هستند تا مشتری را به تجارت و خدمات شان وصل کنند. به عنوان مثال برای مشتری که می خواهد از خدمات مراقبت از حیوانات خانگی استفاده کند، مطمئنا به کار بردن تصاویر کارتونی یک سگ خوشحال برای برند شرکت می تواند حس خوشایند و بهتری به مشتری بدهد.

همچنین یک برند متفاوت می تواند یک محصول را در ذهن مشتری ماندگار کند و در عین حال اگر مشتری از خرید خود احساس رضایت داشته باشد، مجدداً برای خرید برمیگردد، بنابراین این خاصیت یک برند قوی است که امکان خرید مجدد را به وجود می آورد. به این ترتیب چنانچه این قضیه برای مشتریان بیشتری اتفاق بیفتد می تواند به افزایش فروش و درآمد بینجامد.

بیشتر بخوانید پرسنال برندینگ چیست

ایجاد یک شبکه ی غیرفعال با کم ترین تلاش

زمانی که برند شخصی شما کاملا مشخص و شناخته شد، و مشتریان شروع کردند با شما آشنا شوند، زمانی می رسد که شما ممکن است حتی اسم مشتریان خود را تا به حال نشنیده باشید یا با آن ها هیچ گونه تماسی برقرار نکرده باشید اما متوجه می شود که به یک مشتری وفادار برای شما تبدیل شده است. این بدین خاطر است که، شما توسط مشتریان خود به سایرین معرفی شد اید. به عبارت ساده تر شما در یک شبکه ی غیرفعال به مشتریان معرفی شده اید که در آینده ای نه چندان دور آن ها به مشتریان اصلی شما تبدیل خواهند شد و این شبکه ی غیرفعال به یک شبکه ی فعال تبدیل می شود.

برندینگ و گام های برندینگ

امکان دسترسی به فعالیت های مرتبط با حوزه ی تخصصی خود در آینده ای نزدیک

هنگامی که شما در حوزه ی کاری خود مشغول به فعالیت هستید و از مزایای برندینگ شخصی نیز برخوردار می شوید، ممکن است همزمان در فضاهای پیش بینینشده ای نیز امکان حضور برای شما فراهم شود. به عنوان مثال : ممکن است در رویدادهای مختلفی شما شانس حضور برای سخنرانی وارائه ی پیشنهادات خود در زمینه ی کسب و کارتان به دیگران را پیدا کنید.

به طور کلی همه ی مواردی که ذکرکردیم در مورد برندینگ شخصی، باعث می شود تا دریچه ای جدید به روی کسب و کار شما باز شود و در این صورت فرصت های مناسبی نیز پیش روی شما قرار خواهد گرفت که در آینده باعث پر رنگ تر شدن ارزش های شما و نیز کسب قدرت برای شما در زمینه ی کاری تان خواهد شد.

عزیزان با مقاله ای تحت عنوان  “مزایای برندسازی شخصی” همراه شما بودیم. امیدواریم که از مطالب ارائه شده استفاده ی لازم و کافی را برده باشید. در صورت وجود هر گونه سوال یا اشکال، مشکل خودرا با همکاران ما در تیم مکعب در میان بگذارید. همکاران مجرب و کار آزموده ی ما آماده ی پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان و ارائه ی خدمات برای شما همراهان همیشگی هستند. لطفا با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

برندینگ چیست و چه تاثیری در سئو دارد

استمرار در بازار

هر چه مشتری، برند شرکت تان را در بازار بیشتر ببیند، احتمال اینکه آن را برای خرید در نظر بگیرد، افزایش می یابد. بنابراین اگر برند و هویت برند واقعاً در بازار تکرار شود و استمرار داشته باشد، مشتری بیشتر احساس می کند که کیفیت محصول یا خدمات نیز مستمر و ماندگار است و به یکی از پیروان وفادار برند تبدیل می شود. اما این نکته را فراموش نکنید که برای تداوم موفقیت، کالا یا خدمات باید درست همانند تصویری که از شرکت ارائه کرده اید، همیشه و مداوم به بازار عرضه شود و مقطعی نباشد.

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486