Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'saswp_exclude_wpsso_schema_graph' not found or invalid function name in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

برندکسب و کار

پرسنال برندینگ چیست

پرسنال برندینگ چیست
14بازدید

پرسنال برندینگ چیست

( پرسنال برندینگ چیست ) در واقع شاید پرسنال برندینگ تعریف خیلی سختی نداشته باشد. همان‌طور که از یک کسب و کار یا محصول برندی می‌‌سازیم که نه‌تنها شناخته شده است، بلکه اعتبار در بین مخاطبان دارد و از آن به عنوان یک نام تجاری شناخته شده و مطمئن یاد می‌کنند، برندسازی شخصی نیز همین‌گونه است. در پرسنال برندینگ شما روی خودتان کار می‌کنید و مهمترین موضوعی که باید به آن توجه کنید پیشرفت و ارتقای خودتان است.
در پرسنال برندینگ، نام شماست که به عنوان برند شناخته شده می‌درخشد و در بین مخاطبان اعتبار کسب می‌کند. ضمن اینکه برندسازی شخصی باعث می‌شود مانند برندسازی تجاری درآمد شما از نام و اعتبار برندتان باشد. شما می‌توانید با برندسای شخصی ذهنیت مخاطبان را نسبت به خودتان هدایت کنید و روی آنها نفوذ داشته باشید. ضمن اینکه مانند برندهای تجاری می‌توانید برای خودتان نام و نشان تجاری، داستان برند و حتی هویت بصری و سازمانی داشته باشید.

اگر نگاه ایده‌آل‌گرا به برندشخصی داشته باشیم ممکن است هیچ‌وقت به دنبال آن نرویم. برندسازی شخصی صرفاً متعلق به هنرپیشه‌ها، خوانندگان، ورزشکاران و سیاستمداران نیست. لازم نیست کل مردم ایران یا کل دنیا شما را بشناسند. فقط لازم است افرادی که به مهارت‌های شما نیاز دارند شما را بشناسند و قبول داشته باشند. همچنین لازم نیست ابتدا به شخص فوق حرفه‌ای و بسیار موفق در حوزه خود تبدیل شوید و سپس اقدام به برندسازی شخصی کنید. ازنظر من، تنها اگر به مرحله خوبی از خودشناسی برسید می‌توانید برندسازی شخصی را آغاز کنید. بنابراین شروع برندسازی شخصی، پیش‌شرط خاصی ندارد فقط باید قبل از اقدامات اجرایی، به درک و شناخت خوبی از علایق، استعدادها و توانایی‌های خود برسید.

روشهای برندسازی شخصی:

شناسایی شخصیت خود: جذابیت عاطفی در دنیای امروز شمارش می شود. شما باید شخصیت خود را در یافته و به چگونگی ارتباط عاطفی افراد با خودتان پی ببرید. شما ممکن است هر گونه احساسی داشته باشید مانند حس شوخ طبعی سازمان یافته یا یک حس و اراده جذاب.

توصیف خود: شما کی هستید؟ پاسخ به این سوال می تواند بسیار سخت تر از آن چه که فکر می کنید باشد. با این حال وقتی نوبت به ساختن برند شخصی شما می رسد باید از خود بپرسید که چه کاری انجام می دهید و چرا افراد به آن ها علاقه دارند.

شناسایی ارزش خود: سرانجام شما دقیقا چه چیزی می توانید به دیگران ارائه کنید که بقیه نمی توانند؟ چه چیزی شما را تا این حد خاص می کند؟ باید چیزی در مورد شما باشد که شما را از جمع جدا می کند. در این مرحله ممکن است تعجب کنید که چرا مفهوم تا این حد حائز اهمیت است که باید از ابتدا شروع شود. جواب ساده است، مارک های شخصی باید چیزی باشند که برای همه مهم است. آن ها نه تنها برای کار آفرینانی که صاحب مشاغل خاص خود هستند بلکه برای هر کسی که می خواهد در میان پشته های رزومه نیز قرار بگیرد منظور نشده است.

مانند هر نوع مارک تجاری دیگر، اگر برای توسعه برند شخصی خود وقت و تلاش صرف نکنید سایر افراد این کار را برای شما انجام می دهند. ایجاد یک مارک شخصی یک روش فعال برای کنترل چگونگی پیشرفت شغلی و نحوه درک شما در بازار است. به همین دلیل است که مارک های شخصی قوی اغلب به عنوان فرصت تلقی می شوند. به عبارت دیگر پاسخ به نام تجاری شخصی چیست می تواند این باشد: چیزی که به مردم نشان می دهد شما تنها راه حل مشکل آن ها هستید. این راه برای نشان دادن این است که شما فقط از سایر افراد بهتر نیستید بلکه در آن جا شما پاسخ به یک مشکل خاص هستید.

طبق نظر سنجی مصرف کنندگان توسط نیلسون فقط حدود ۳۳ درصد از مصرف کنندگان به پیام های یک برند اعتماد می کنند، در حالی که به حدود ۹۰ درصد از پیام های افرادی که می شناسند اعتماد می کنند. این به این معنی است که برای صاحبان مشاغل، شانس بسیار بهتری برای جلب اعتماد مشتریان در صورت پیوند با آن ها به عنوان یک فرد وجود دارد. با یاد گیری چگونگی استفاده صحیح از این موارد، مارک تجاری شخصی می تواند در بر دارنده موارد زیر باشد:

ایجاد اعتماد می کند: باید داستانی که در پیش زمینه کاری خودتان دارید که شامل چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید می شود توضیح داده شود. این به این است که افراد با همکاری با شما احساس راحتی بیشتری می کنند زیرا اهداف شما اصیل، معتبر و مناسب برای تقویت اعتماد است.

ارزش را توسعه می دهد: با رشد و تکامل برند شخصی شما مردم شروع به نگریستن به برند شما می کنند. این کار باعث ایجاد ارتباط عمیق تر با برند شما می شود و ارزش شما را افزایش می دهد. علاوه بر این اعتبار شما را با تعریف نام تجاری شخصی شما افزایش می دهد و جایگاه شما را به عنوان یک مقام یا متخصص بلند مرتبه تثبیت می کند.

افتراق: شما باید در طراحی وب سایت خودتان از رنگ های متفاوتی استفاده کنید. نام تجاری شخصی شما یک مزیت رقابتی است که شما را از رقابت خود جدا می کند و باعث می شود که برای مشتریان و کارفرمایان به یک اندازه جذاب شوید. شما هر چه بیشتر بر روی برند سازی شخصی تمرکز کنید خود را به عنوان یک فرد منحصر به فرد بالا می برید.

صحت و اطمینان را تضمین می کند: یک مارک شخصی بر روی اهداف، مهارت ها و ارزش ها بنا می کند. معمولا بنیاد ها در جستجوی فردی برای تحقق رویا هایشان هستند. این به این معنی است که برند سازی شخصی ۱۰۰ درصد متعلق به شما است. کاملا اصیل بودن چنین چیزی باعث می شود که شما به طور طبیعی دوست داشته باشید و قابل اعتماد تر باشید.

فرصت ها را جذب می کند: سرانجام از آن جایی که برند شما کاملا معتبر است موظف است افراد مشابه خود را با همان اهداف و ارزش ها جذب کند. مشتریان و کارفرمایان در سطح بالا تری با شما ارتباط بر قرار می کنند زیرا آن ها به آن چه شما انجام می دهید آگاه هستند. راه حل های برند سازی شخصی شما در فرصت هایی که برای شما موثر است به کار می روند، بنابران شما ممکن است با چیز هایی که ممکن است شما را از ماموریت خود در زندگی باز دارد پریشان نمی شوید.

نمونه های برند تجاری شخصییافتن تعریف برند شخصی خود به معنای پیدا کردن بستر و فرصت مورد نیاز برای ایجاد تمایز در جایگاه شما در بازار است. در حالی که نکات مختلفی در مورد برند سازی شخصی و بهترین روش های موجود در خارج از کشور وجود دارد ما به برخی از مهم ترین آن ها در این زمینه اشاره می کنیم.

پرسنال برندینگ چیست پرسنال برندینگ چیست

راه های ارتباطی با مهرپل

Site: http://www.mehrpol.com

Telegram: https://t.me/Mehrpol_ads

instagram: http://instagram.com/mehrpol.co

instagram: http://instagram.com/mehrpol.ads

linkedin: https://lnkd.in/dPF733m

 

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486