لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

انواع تبلیغاتبازاریابی دیجیتالیبازاریابی شبکه های اجتماعیتاثیر تبلیغات در کسب و کار / فروشتبلیغات اینترنتیتبلیغات در گوگل

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟ (قسمت اول)

48بازدید

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟ 

( فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟ ) افزایش فروش سایت بدون شک یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های افزایش درآمد است. اگر با روش‌ها و تکنیک‌های بازاریابی و فروش اینترنتی آشنا باشید به راحتی می‌توانید فروش خود را چندین برابر کنید.

هر روز کسب و کارهای زیادی در اینترنت راه اندازی می‌شوند اما بسیاری از آنها با وجود پتانسیل بالا شکست می‌خورند و تنها درصد بسیار کمی از آنها به موفقیت می‌رسند. چرا این اتفاق می‌افند و چطور می‌توانید مطمئن شوید جزو دسته‌ای هستید که به موفقیت می‌رسید؟

برای افزایش فروش‌ آنلاین همواره به دنبال یادگیری بیشتر باشید. در دنیای امروز معلومات و دانش شما است که موفقیت شما را تضمین می‌کند. توصیه‌های ساده اما بسیار مهم زیر به شما نشان می‌دهد چگونه مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش آنلاین خود را افزایش دهید.

۱. به مشتریان قدیمی توجه کنید

برای داشتن مشتریان وفادار، به جای تمرکز صرف، بر جذب مشتریان جدید، مشتریانی که در گذشته از شما خرید کرد‌ه‌اند را دریابید و آنها را شگفت‌زده کنید. پیشنهادات و تخفیفاتی تنها برای آنها در نظر بگیرید و به آنها نشان دهید که برایتان ارزشمند هستند و به آنها فکر می‌کنید.

۲. بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی را فراموش نکنید

بدون بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و ارتباط مستقیم، مشتریان وفادار به دست نخواهید آورد. شبکه‌های اجتماعی از بهترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی و جذب مشتری هستند. فراموش نکنید شبکه های اجتماعی یک ابزار “مهم اما مکمل” در کنار وب سایت برای رشد کسب و کار شما هستند.

شبکه‌های اجتماعی این امکان را به شما می‌دهد که هزینه‌های بازاریابی برندتان را به میزان زیادی کاهش دهید. در شبکه‌های اجتماعی فعال باشید، جنبه انسانی به آن  ببخشید تا باعث افزایش وفاداری بازدید کنندگان شوید.

۳. سایت را چند ساله ثبت کنید

در صورت تمایل سایت را با پسوندهای مختلف ثبت کنید. این کار دسترسی به شما را امکان پذیرتر می‌کند. همچنین برای برند شما بهتر است که تمام پسوند‌های ممکن را بیشتر از یکسال ثبت کنید. این کار به گوگل نشان می‌دهد که برای سایت خود برنامه چندساله دارید.

۴. تجربه کاربری را ساده کنید

از عوامل مهم کاهش فروش، درخواست عضویت اجباری در هنگام ثبت سفارش است. روند خرید از سایت را تا حد امکان ساده کنید و تنها اطلاعات ضروری را بگیرید. زمانی که بخواهید از سایتی خریدی انجام دهید چه شیوه‌ای را می‌پسندید همان را در سایت خود پیاده کنید، مشتریان آنلاین افراد صبوری نیستند.

سرعت سایت را بالا ببرید و نگذارید بیشتر از ۳ ثانیه برای باز شدن یک صفحه منتظر بمانند. برای راحتی کار یک راهنمای مختصر و مفید از مراحل خرید در سایت قرار دهید.

هیچ چیز به اندازه سادگی و سهولت در کار با سایت برای بازدیدکنندگان خوشایند نیست. افکت‌های بیش از حد، تصاویر زیاد با حجم بالا، منوها پیچیده بازدید کننده را فراری می‌دهد. متن‌ سایت باید خوانش راحتی داشته باشند، بهترین انتخاب نوشته‌های تیره بر روی یک زمینه روشن است.

  فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

۵. سایت به روزی داشته باشید

سایت باید همواره به روز باشد. خود شما هم از سایتی که به حال خود گذاشته شده خریدی نخواهید کرد. رسیدگی به سایت را در برنامه های کاری خود قرار دهید و محتوای با کیفیت تولید کنید.

تنها محتوای جدید تولید نکنید بلکه محتوای گذشته را نیز بر حسب نیاز به روز رسانی کنید و مطلب، عکس یا ویدئو به آن اضافه نمایید.

۶. ویدئو های آموزشی و کاربردی بسازید

در شبکه‌های اجتماعی از فعالیت‌ها و خدمات خود فیلم بگذارید. استفاده از عکس‌های زیبا بخش ضروری فروش آنلاین است اما بازاریابی اینترنتی، بدون فیلم و ویدئو امکان‌پذیر نیست. ویدئو باید بیشتر جنبه آموزشی و اطلاع‌رسانی داشته باشد تا تبلیغاتی. لازم نیست برای ساخت این ویدئوها هزینه زیادی بکنید فقط با یک کیفیت قابل قبول، چیزی را بیان کنید که بازدید کننده به دنبال آن است.

علاوه بر سایت، ویدئو را در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های انتشار ویدئو هم منتشر کنید تا بازدهی آن چند برابر شود. اگر محصولاتی دارید که نیاز به آموزش طریقه مصرف دارد، بهتر است به جای متن از آموزش ویدئویی استفاده کنید. ویدئو را در هر جایی که امکان دارد منتشر کنید.

همچنین در مواردی مانند برگزاری همایش، با ارائه توضیحاتی مانند زمان، محل و موضوع همایش، در قالب ویدئو، بازخورد بهتری خواهید گرفت.

هر چقدر که برند شما در اینترنت بیشتر دیده شود به شما اطمینان بیشتری خواهد شد. پس در کنار سایت از دیگر رسانه مثل شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های انتشار ویدئو و صوت، اپلیکیشن و ایمیل برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید.

۷. از تگ و هشتگ‌ها در شبکه های اجتماعی استفاده کنید

زمانی که شما دوستان‌تان را تگ می‌کنید در اصل، این عکس را به پیج آنها اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آنها دیده می‌شود. دوستان آنها نیز عکسی که شما تگ کرده‌اید را می‌بینند.

هشتگ‌ها هم وسیله دیگری برای بهتر دیده شدن مطلب شما است. از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید تا افرادی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند شما را راحت‌تر پیدا کنند.

  فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

۸. کاربر را دعوت به انجام کار کنید

کاربران را دعوت به انجام کاری که می‌خواهید، بکنید. منتظر نمانید تا آنها خود اقدام کنند، با جملاتی مانند ” در نظر سنجی ما شرکت کنید” آنها را ترغیب به انجام کار کنید. تشویق کاربران به مشارکت، نتایج بسیار خوبی را در پی خواهد داشت و به محبوب‌تر شدن برند شما و افزایش ترافیک می‌انجامد.

اغلب مواقع تا از بازدیدکنندگان درخواستی نکنید آنها کاری انجام نمی‌دهند. با استفاده از فراخوانی به اقدام، از آنها بخواهید کاری را انجام دهند. دانلود فایلِ نمونه محصول، دکمه لایک محصول، درخواست ثبت نظر از نمونه‌های موفق فراخوانی به اقدام است.

۹. خبرنامه را طبق برنامه ارسال کنید

اگر خبرنامه‌ای دارید که به صورت روتین ارسال می‌شود به زمان‌بندی آن توجه کنید. ارسال بیش از حد باعث خستگی و لغو عضویت می‌شود. اما خبرنامه‌ای که در فواصل زمانی زیاد ارسال شود هم فراموش می‌شود. زمان‌بندی مناسبی داشته باشید و به طور منظم تنها در همان تاریخ خبرنامه ارسال کنید.

یکی دیگر از اقدامات ضروری، اضافه کردن دکمه‌های شبکه‌های اجتماعی در خبرنامه‌ها است. به این شکل از این پتانسیل برای معرفی بیشتر روش‌‌های دسترسی به خود استفاده می‌کنید.

خبرنامه باید تنها مرتبط با مطالب کسب و کار و علایق خوانندگان باشد. می توانید در کنار محتوای ارزشمند، معرفی محصولاتی، پیشنهاد ویژه یا تخفیف را در خبرنامه بگنجانید. با این استراتژی آنها را مطمئن سازید که خبرنامه همواره حاوی مطالب و پیشنهادات ویژه است.

۱۰. استراتژی داشته باشید

در سایت و شبکه‌های اجتماعی هدفمند مطلب بگذارید و برای آن برنامه‌ریزی داشته باشید. برای خود استراتژی کاری مشخص کنید و بدانید که در ماه‌های آینده می‌خواهید به کجا برسید. چشم اندازی از کار خود داشته باشید و طبق آن پیش بروید. بدون داشتن استراتژی امکان راه‌اندازی کسب و کاراینترنتی موفق را از خود خواهید گرفت.

۱۱. به سوال‌های بازدیدکنندگان به سرعت پاسخ دهید و با آنها در ارتباط باشید.

اجازه ندهید تا مشتریان بالقوه‌ به علت کم بی‌توجهی از دست‌تان خارج شوند. حتی اگر برای مدتی نیستید مطمئن باشید که شخصی هست تا به سوالات و مشکلات پاسخ دهد.

شبکه‌های اجتماعی بهترین راه برای ارتباط با مشتریان است. نه تنها می‌توانید به سرعت محتوا منتشر کنید بلکه به راحتی پاسخگوی سوالات و نظرات مخاطب نیز باشید. شاید در صفحه محصول به سوالات خریداران کاملا پاسخ داده باشید، اما تا زمانی که مشتری بالقوه راه ارتباطی با شما نداشته باشید، از شما خرید نخواهد کرد.

در ابتدای کار به اندازه کافی اعتماد او جلب نشده است. به او این اطمینان را بدهید به روش‌های مختلف آماده پاسخ دادن به سوالات او هستید.
با چت آنلاین، صفحه تماس با ما و شماره تماس و آدرس، پاسخ دهی سریع به ایمیل‌ها به مراتب فروش بیشتری خواهید داشت.

 فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

 

راه های ارتباطی با مهرپل

Site: Http://Www.Mehrpol.Com

Telegram: Https://T.Me/Mehrpol_ads

instagram: Http://Instagram.Com/Mehrpol.Co

instagram: Http://Instagram.Com/Mehrpol.Ads

linkedin: Https://Lnkd.In/DPF733m

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486