Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'saswp_exclude_wpsso_schema_graph' not found or invalid function name in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

انواع تبلیغاتانواع فروشبازاریابیبازاریابی دیجیتالیبازاریابی شبکه های اجتماعیتبلیغات اینترنتیراهکارهای افزایش فروشکسب و کار اینترنتی

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟ (قسمت دوم)

40بازدید

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

۱۲. واگذاری کارها

(چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟ واگذاری تعدادی از کارها به شما اجازه می‌دهد تا فرصت بیشتر برای تفکر و رشد کسب و کارتان داشته باشید. برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی تا حد امکان زمان کمتری برای انبوهی از وظایف کوچک و کم‌اهمیت، که به‌راحتی می‌توان به دیگران واگذار کرد، بگذارید. انرژی خود را به کارهایی اختصاص دهید که باعث رشد و توسعه تجارت شما می‌شوند.

۱۳. وب سایت‌ را بیش از حد بهینه نکنید

بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو به معنای این است که سایت رتبه خوبی در موتورهای جستجو به دست بیاورد. اما برخی سایت‌ها در بهینه‌سازی زیاده روی می‌کنند، در نتیجه موتورهای جستجو آنها را از نتایج حذف می‌کنند.

۱۴. مزیت رقابتی شما چیست؟

فکر کنید که کسب و کار شما چه ویژگی دارد که آن را از تجارت‌های مشابه متفاوت می‌سازد. ویژگی منحصر به فرد و مزیت رقابتی شما نوع محصولات است یا کیفیت خدمات. هر چیزی که هست آن را توسعه دهید و به مشتری اجازه دهید که بداند شما مراقب او هستید.

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

۱۵. از عکس محصولات با کیفیت استفاده کنید

برای محصولات عکس قرار دهید آن هم عکس باکیفیت. از جهات مختلف از محصولات عکس بگیرید تا بدانند چه چیزی را پس از خرید دریافت خواهند کرد.

برای محصولات از عکس‌های که از اینترنت دریافت کرده‌اید استفاده نکنید چون عکس‌ها باید حس “واقعی بودن” را در خریدار ایجاد کند. در صورت امکان عکس‌های محصولات را خودتان تهیه کنید.

۱۶. ایمیل مارکتینگ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی

ایمیل مارکتینگ روش بازاریابی مستقیم و مقرون به صرفه‌ای است. با استفاده از ایمیل مارکتینگ آماری از تعداد ایمیل‌های رسیده، ایمیل‌های بازشده خواهید داشت.

ایمیل مارکتینگ بخش جدایی‌ناپذیر دیجیتال مارکتینگ است و باعث بازگشت حداکثر سرمایه می‌شود. اصل مهم در ایمیل مارکتینگ این است که ایمیل برای افرادی ارسال شود که به میل خود ایمیلشان را در اختیار شما قرار داده اند. بازاریابی با ایمیل با ارسال انبوه ایمیل‌های بی هدف کاملا متفاوت است.

با کمپین های ایمیل مارکتینگ و ارسال هدفمند ایمیل‌ها به راحتی می‌توانید فروش خود را افزایش دهید. افزایش فروش اینترنتی بدون بازاریابی با ایمیل بسیار مشکل است.

۱۷. نظرات مشتریان

در طول زمان نظرات مشتریان راضی را در صفحه محصول به صورت صوت یا تصویر قرار دهید. همین نکته می تواند فروش شما را چندین برابر کند.

به علاوه با توجه به بازخورد و نظرات مشتریان، محصولات خود را بهبود ببخشید. این مسئله به مشتریان نشان می دهد که برایشان ارزش قائلید و هدفتان کمک به انها است. وقتی شما بگویید محصول ما خوب است یک چیز است و وقتی یک مشتری رضایت خود را از محصول یا خدمات شما بگوید یک چیز دیگر.

۱۸. محصولات زیادی در سایت قرار ندهید

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که افزایش تنوع محصولات باعث افزایش فروش می‌شود. تنوع محصول باید در حدی باشد که نیازهای افراد را پوشش بدهد نه اینکه تمرکز آنها را از بین ببرد.

تنوع بیش از حد محصولات باعث گیج شدن خریدار شده تا حدی که ممکن است از خرید منصرف گردد. محصولات کمتر و کاملا مرتبط با کسب و کار و با توضیحات کامل از مزایا و منافع آن برای خریدار بهترین روش است.

تجربه ثابت کرده است هر چه محصولات کم‌تری عرضه کنید و هر چه تمرکزتان را بر ارائه بهتر بگذارید، قطعا فروش بیش‌تری خواهید داشت.

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

۱۹. در حوزه نیچ مارکتینگ فعالیت کنید

همان‌طور که محصولات زیاد افزایش فروش را تضمین نمی‌کند. بازار بزرگ نیز فروش را به هیچ عنوان تضمین نمی‌کند. هنگام خرید یک فرد ترجیح می‌دهد به سراغ یک فروشگاه تخصصی برود تا یک فروشگاه همه چیز فروش. مزیت دیگر نیچ مارکتینگ این است که نیاز به سرمایه و نیروی کمتری دارد.

تخصصی کار کردن به شما اعتبار می‌دهند و باعث می‌شود که در یک بازار به سرعت به برند تبدیل شوید.

۲۰. تبلیغات موثر هنوز معجزه می‌کند

تبلیغات در هر جا و به هر شیوه‌ای مسلما جواب نخواهد داد. تبلیغات اگر به شیوه‌ای درست انجام شود مطمئنا باعث افزایش فروش اینترنتی می‌شود. اما به شیوه‌ درست یعنی چه؟

در تبلیغات چگونه خود را معرفی می‌کنید؟ آیا خود را شرکتی عالی و بی نقص معرفی می‌کنید یا در تبلیغ به مزایای محصول اشاره می‌کنید؟ تبلیغات را در کجا انجام می‌دهید؟ آیا در وب‌سایت‌هایی که علاقمندان کسب و کار شما هستند یا کاربران عمومی که حتی روی تبلیغات شما کلیک نخواهند کرد؟

آیا برای تیتر، عنوان جذابی انتخاب کرده‌اید؟
آیا در تبلیغات دعوت به انجام کاری کرده‌اید؟
آیا در تبلیغ نشان داده‌اید که خدمات شما چه مشکلی را حل می‌کند؟

تبلیغاتی گوگل ادوردز، تبلیغات بنری در وب سایت‌ها و ریپورتاژ آگهی از انواع تبلیغاتی هستند که می‌توانند ترافیک سایت شما را افزایش دهند.

۲۱. فروش مکمل در سایت داشته باشید

 

فروش مکمل یا جانبی یعنی در کنار محصول کنونی، محصولاتی دیگر که مرتبط هستند خریداری شود. به طور مثال فروش هندزفری و قاب گوشی، در هنگام خرید یک گوشی موبایل نوعی از فروش مکمل است.

در فروش مکمل، محصولات جانبی یا خدمات اضافی به همراه محصول فروخته می‌شود. نمونه دیگر فروش مکمل، ارائه گارانتی یا تحویل در محل با هزینه بیشتر است.

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

۲۲. حس فوریت ایجاد کنید

وقتی محصول را به شکل یک فرصت عالی نشان دهید افراد احساس می‌کنند اگر آن را نخرند ضرر بزرگی خواهند کرد. نشان دهید محصول همان چیزی است که مشتری به دنبال آن است. خود را جای او بگذارید و از دید او نگاه کنید، ببینید چه چیز او را برای خرید هیجان زده می‌کند.

اگر محصول خود را چیزی مشابه آنچه در سایت‌های دیگر به فروش می‌رسد نشان دهید، شانس فروش را بسیار کم خواهید کرد.

می‌توانید در مواقعی تخفیف بگذارید ( از قبل اعلام کنید که تخفیف دارید) تا آن را به عنوان یک سود بزرگ ببینند. فروش یک محصول ویژه به تعداد محدود نیز باعث ایجاد احساس اضطرار می‌شود.

بسیار مهم است که درباره اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید صادق و شفاف باشید. اما ایرادی ندارد که با ایجاد حس فوریت، ترغیب کنید که از شما خرید کنند. بسیاری از مشتریان به انگیزه‌هایی که باعث ایجاد فویت می‌شود مانند محدودیت زمانی یا تعداد، پاسخ مثبت می دهند.

۲۳. محتوای مفید و ارزشمند تهیه کنید.

پی ببرید چه چیزی می‌تواند برای بازدیدکنندگان با ارزش باشد و سپس همان را تهیه و در سایت به نمایش بگذارید. تولید محتوا و اخبار باارزش برگ برنده شما در بازاریابی اینترنتی است. سر تیترهای عالی و جذاب برای مطالب خود انتخاب کنید.

هیچ تلاشی در بازاریابی به اندازه تولید و بازاریابی محتوا برای شما نتایج درخشان و طولانی مدت به همراه ندارد. تولید محتوا را از مهم‌ترین فعالیت‌های رشد کسب و کار خود قرار دهید.

امروزه خریداران،  بسیار هوشمندانه به دنبال کسب اطلاعات مفیدی هستند که باعث اطمینان آنها از خرید شود. محتوا می‌تواند در انواع فرمت‌های متن، صوت، ویدئو، عکس، اینفوگرافی، پاورپوینت تهیه شود.

مزیت دیگری که تولید محتوا دارد نقش آنها در بهبود سئو سایت است. در حقیقت بدون محتوا، سئو سایت هم وجود ندارد.
اما در این وبلاگ چه چیزهایی باید بنویسید؟ هر چه مشتریان شما بخواهند. شما این وبلاگ را برای آنها ساخته‌اید، پس تنها به سوالات و مشکلات آنها پاسخ دهید. به این شکل اعتماد آنها را هم جلب می‌کنید و نشان می‌دهید هدف شما تنها سود نیست و به عنوان یک مشاور در کنار آنها هستید.

۲۴. بعد از خرید مشتری را فراموش نکنید

وقتی فردی محصولی فیزیکی خریداری می‌کند با تماس تلفنی یا اس ام اس او را در جریان وضعیت سفارش قرار دهید. اگر محصول فیریکی است در سایت به طور کامل مشخص کنید که ارسال به چه صورتی و از طریق چه پستی انجام می‌شود.

اگر محصولات دانلود دارید جملاتی مانند ” بلافاصله محصول را دانلود کنید” را اضافه کنید. وقتی او از خرید احساس رضایت کند، باز هم خرید خود را تکرار خواهد کرد. بعد از خرید مشتری را فراموش نکنید بلکه با تماس تلفنی و ارسال ایمیل و ارائه هدیه یا تخفیف مناسبتی او را به خرید دوباره ترغیب کنید.

حتی به کار بردن یکی از همین روش‌ها باعث افزایش فروش سایت می‌شود. برخلاف تصور نکته‌ مهمی که نقشی اساسی در افزایش فروش سایت دارد بازدیدکنندگان زیاد نیست بلکه اعتمادسازی در بازدیدکنندگان است.

چگونه فروش اینترنتی سایت را افزایش دهیم؟

 

راه های ارتباطی با مهرپل

Site: Http://Www.Mehrpol.Com

Telegram: Https://T.Me/Mehrpol_ads

instagram: Http://Instagram.Com/Mehrpol.Co

instagram: Http://Instagram.Com/Mehrpol.Ads

linkedin: Https://Lnkd.In/DPF733m

 

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486