لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

بازاریابی دیجیتالیبازاریابی شبکه های اجتماعیمارکتینگ و بازاریابی

روش های بازاریابی از طریق تلگرام

بازاریابی از طریق تلگرام
302بازدید

روش های بازاریابی از طریق تلگرام

شما برای فروش نیاز به ترافیک مستقیم بر روی فروشگاه خود دارید، یکی از روش های که در حال حاضر شرکت های بزرگ فروش آنلاین بر روی آن سرمایه گذاری می کنند ، بازاریابی از طریق تلگرام است.

شما فروشگاه خود را راه اندازی کرده، محصولات خود را وارد کردیده و درگاه خود را ثبت کرده اید و آماده فروش هستید، اما مهم نیست چقدر برای طراحی و محتوای محصولاتتان زحمت کشیده اید، بدون یک برنامه بازاریابی خوب ممکن است تمام تلاش شما به هدر می رود.

قطعا را ه اندازی  یک فروشگاه خوب زحمت زیادی دارد که ما سعی کردیم توی سیستم هونریا این موضوع رو به حداقل برسونیم اما چرا مشتریان بالقوه خود را محدود کنید؟

تلگرام پیام رسانی چند منظوره است که به نوعی در حال تبدیل شدن به یک شبکه اجتماعی با ۳۰ میلیون کاربر فعال در ایران می باشد، اگر بازاریابی در تلگرام  با تولید محتوای خوب و هوشمندانه انجام شود تاثیر بسزایی در جذب ترافیک بر روی فروشگاه شما و فروش محصولاتتان خواهد داشت.

در ادامه با راه کار هایی برای جذب مخاطب از طریق تالگرام با ما همراه شوید.

مخاطب هدف خود را شناسایی کنید

شما در ابتدا باید مشتریان احتمالی خود را شناسایی کنید  و نسبت به محتوای مورد علاقه آنها تحقیق کنید، بنابر این شما باید محتوایی را تولید کنید که مورد علاقه مشتریان احتمالی شما خواهد بود.

باید توجه داشته باشید همبستگی در تولید محتوا شرط اصلی رشد برند شما و افزایش ترافیک فروشکاه آنلاین شما خواهد بود و در اولین نگاه مطالب شما با هم و برندتان در یک خانواده قرار گیرند.

به یاد داشته باشید کاربران شما مطالب شما را بر روی تلفن همراه خود مطالعه می کنند و دوست دارن فورا آن را بررسی کنند، پس سعی کنید در اولین جملات مردم را به خواندن ادامه مطلب تشویق کنید، سعی کنید برای رشد برند خود محتوایی تولید کنید که بیشتر به اشتراک گذاشته شود.

توضیحات کامل در اینفو کانال خود قرار دهید

ابتدایی ترین موردی که کمک به جذب مخاطب در کانال شما خواهد کرد اسم و توضیحات مناسب است، سعی کنید از خلاقانه ترین جملات برای ترغیب مخطبان به عضویت در کانال خود استفاده کنید.از نام مناسب استفاده کنیدف نامی که در اولین نگاه بتواند هویت شما را نشان دهد.

به کیفیت عکس های خود توجه ویژه داشته باشید

به یاد داشته باشید مردم در زمان بیکاری و خستگی به تلگرام خود سر می زنند، بنابراین نسبت به خواندن یک متن سنگین و طولانی علاقه نشان نخواهند داد یک تصویر خوب به همراه محتوای کوتاه و انگیزشی بیش از محتوای دیگر مورد استقبال قرار میگیرد، این نوع محتوا اغلب توسط افراد زیادی به اشتراک گذاشته می شود.

لینک کانال خود را بر روی تمام پست های خود قرار دهید

به یاد داشته باشید در صورت ارائه محتوای ارزشمند، تعداد اشتراک گذاری آن توسط مردم بالا خواهد رفت و این خود بهترین روش بازاریابی در تلگرام است، بنابراین اگر لینک کانال شما در انتهای تمامی پست  ها شما قرار گیرد می تواند به سرعت باعث رشد مخاطبان شما شود.

در تعداد پست های خود زیاده روی نکنید

کیفیت خود را جایگزین کمیت نکنید، تعداد ۴ ال ۶ عدد پست مفید و با کیفیت بهارین گزینه برای بازاریابی و رشد شما می باشد.

توجه داشته باشید به علت تعدد کانال های تلگرام کاربر امکان خواندن تعداد بالایی از پست های شما را نخواهد داشت و شما را به عنوان نوعی نویز تصور خواهد کرد. حتی اگر تعداد پست ها شما کمتر از این میزان است سعی کنید کیفیت محتوایی بالایی داشته باشد.

در دیگر کانال های مرتبط تبلیغ کنید

تبلیغات در کانال تبلیغات  و مرتبط یکی از بهترین روشهای افزایش مخاطب شما هستند و با کمترین بودجه تبلیغاتی امکان پذیر است، تنها دقت فرمایید کانال انتخابی با موضوع شما هم جهت باشد.

چند ابزار که به شما در رشد و مدیریت کانال تلگرام کسب و کارتان  کمک خواهد کرد :

سایت iStockPhoto یک انبار بزرگ از تصاویر و طرح‎‌های ویژه و نمادین است.

سایت  Unsplash Free یک معدن پر از عکسهای با کیفیت و وضوح بالاست.

سایت  Shutterstock هم میتوانید برای پیدا کردن طرح‌ها و تصاویر خاص استفاده کنید.

سایت Canva هم راهی ساده برای تبدیل کردن هر کسی به یک طراح است.

وبسایت adsensor بستر مناسبی جهت تبلیغات شما در رسانه های اجتماعی میباشد.

 

تلاش کنید و به صورت مداوم حتی با تعداد کمی فالوئر پیگیر باشد!

مطمئن باشید تداوم کار و ارائه محتوای با مضمون مناسب و ارزشمند هم برای جذب مخاطب نیاز به وقت گذاشتن دارد.

کانال تلگرام مهرپل : Mehrpol_B2B

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486