لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

اخبار

قدرت چرایی شرکت و موسسه خود را در سایت مهرپل جستجو کنید

موفقیت کسب و کار
102بازدید

این مطلب درباره ی موفقیت کسب و کار شماست و آنچه باید انجام دهید تا آن را کسب کنید .

دیگر زمان آن رسیده است تا از روش های سنتی فاصله گرفته و به دنبال راه حل سریع چون ارتباط ، شانس ، قدرت و … نرویم چرا که هیچ معجون معجزه آسا فرمول مخفی یا راه حل سریعی برای بهبود کسب و کار در بلند مدت وجود ندارد .

هرگز نخواهید توانست موفقیت پایدار را با هر طرحی که برای درست بودن بسیار واقعی به نظر می رسد ، بدست آورد .

ما مدام با تبلیغات هیجان انگیز برای بهبود کسب و کار بمباران می شویم . این پیام های تکراری تبلیغاتی ، برداشت ما را از تلاش برای رسیدن به موفقیت را دچار اختلال کرده است .

به همین منظور ما بدنبال یک راه حل بهینه برای بهبود وضعیت کسب و کار شرکت در ایران بودیم تا بتوان در قالب یک زنجیره ارزش و در زیر یک سقف تمام خدمات را به شرکت ها در سایت مهرپل عرضه نمود تا با توجه به اهمیت فناوری اطلاعات در ایجاد فضای مناسب برای انجام فعالیت های B2B در محیطی مناسب بین عرضه کننده و تقاضاکننده قرار داد .

خدماتی چون معرفی شرکت همانند یک سایت ، محلی برای فروش کالا و خدمات ، فضایی برای دریافت خدماتی چون بیمه ، حمل و نقل ، آموزش ، IT ، گردشگری حرفه ای و یا درج آگهی های مورد نیاز شرکت از یک سو و از سوی دیگر قرارگرفتن در یک Market Place که قابلیت یکپارچگی و ارائه خدمات جامع به تمامی شرکت ها و موسسات باشد تا از توانمندی های شرکت ها در این فضا بهره جست .

 تمامی اینها در جهت معرفی شرکت ها و کسب درآمد ، تاثیر بسزایی دارد که معمولا بسیاری از شرکت ها از آن در زمان جاری قافل هستند .

این مطلب را از آن جهت نوشتیم تا شرکت ها از این درهم ریختگی ها ، رها و بر روی اصول اساسی کسب کار متمرکز شوند تا شاهد نتایج پایدار و ملموس آن گردد .

می خواهیم به شما عرض کنیم که سایت مهر پل به کسب و کار شما کمک کرده تا از تمامی ابزار های مورد نیاز خود به سادگی استفاده نمایید و نیازی به خرید ابزار هایی چون اتوماسیون ، CRM ، برنامه حضور و غیاب و … نداشته باشید چراکه اولویت اول کسب وکار شما نیست بلکه تنها ابزار هایی هستن که سایت مهرپل به راحتی در اختیار شما قرار خواهد داد .

بله اولویت اول شما در کسب و کار کسب سود از محل فروش کالا و خدمات است و باید در این راستا دستورالعمل اجرایی تهیه نمایید تا مهارت لازم را کسب نمایید واین همان چیزی است که سایت مهرپل در جهت کسب مهارت و افزایش توانمندی شما کمک خواهد نمود .

 

ممکن است سوال بفرمایید :

از کجا میدانیم که سایت مهرپل فرآیندی را به مرحله اجرا رسانده است که میتواند شرکت های تولید ، پیمانکاری ، مشاوران فنی ، بازرسین فنی و شرکت های تامین کننده ماشین آلات و تجهیزات را در حوزه های نفت ، گاز ، پتروشیمی ، آب ، برق ، مخابرات ، تاسیسات ، ساختمان ، اتوماسیون و ابزاردقیق و … در جهت موفقیت کمک نماید ؟

اول اینکه این اصول را در تمامی سایت های موفق جهان مطالعه نموده و تقریبا اکثر شرکت هایی که با شرایط روز کسب وکار خود را وقف داده اند همیشه پیشرو  و از موفقیت نسبی برخوردار بوده اند و اعتقاد داشته اند موفقیت همیشه در نتیجه حضور پایدار در بازار های همان صنعت و با تلاش بدست می آید .

√ دوم اینکه با حضور موثر اینترنت در تمامی مشاغل و صنایع نمی توان از روش های سنتی تبعیت نمود چراکه بدون توجه به این ابزار قدرتمند قطع به یقین موفقیت حاصل نخواهد شد و سایت مهر پل با از بین بردن خلاء اطلاعات جامع و یکپارچه در ارتباط با صنایع مختلف بوده تا کاربر بتواند در یک محیط تخصصی انتخاب آگاهانه را تجربه نماید .

√ سوم اینکه امروزه تمامی شرکت ها و موسسات در جهت افزایش بهره وری بدنبال ایجاد یک زنجیره ارزش در کسب و کار خود هستند تا امکان دریافت و عرضه خدمات خود را با حداقل زمان ، حداقل هزینه و حداکثر رضایتمندی فراهم نمایند .

 

به عبارت دیگر سایت مهر پل با ارائه سبکی نوین از تجارت الکترونیک موجب همکاری بیشتر شرکت ها و موسسات با یکدیگر و رشد تجارت و خدمات آنها از طریق استفاده از تراکنش های B2B را در جهت رسیدن به این مهم فراهم خواهد نمود .

در پایان همچنین اشاره ای کنیم که سایت مهر پل با حذف روش های سنتی و غیر ضروری سعی بر قرار دادن  کسب و کار شما بر روی اصولی نموده است که از اهمیت واقعی برخوردارند و بر روی روش عملی و قابل حصول تاکید میکند .

شما برای موفقیت کسب و کار خود به یک برنامه جدید نیاز دارید تا به شما کمک کند موفق شوید

بنابراین می توانید به مهرپل ( www.Mehrpol.com ) برای تحقق این مهم اعتماد کنید و شانس خود را با عمل ، فرصت ، نگرش و آمادگی  در سایت مهرپل جست وجو کنید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486