لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

آموزش شبکه های مجازی

چگونه در اینستاگرام چند اکانت کاربری بسازیم ؟

چند اکانت اینستاگرام
365بازدید

ساخت و مدیریت چند اکانت کاربری در اینستاگرام

در گذشته، اگر شما چند اکانت اینستاگرام داشتید، قرار بود خیلی سختی بکشید. چرا که مدام باید از یک حساب اینستاگرام خارج می‌شدید و وارد یک حساب دیگر می‌شدید.

اما خوشبختانه اینستاگرام در صدد حل این مشکل بر آمد و قابلیتی را اضافه کرد که مدت‌ها خواسته کاربران بود : مدیریت همزمان چند اکانت از طریق یک برنامه اینستاگرام. قابلیتی که به شما اجازه می‌دهد که از طریق یک گوشی تا ۵ حساب مختلف را مدیریت کنید و هر زمان که بخواهید از یک اکانت به اکانت دیگر بروید.

برای کاربرانی که تنها یک پیج اینستاگرام دارند، توانایی ایجاد و مدیریت همزمان چند اکانت کاربری قابلیت چندان چشم‌گیری به نظر نمی‌رسد. اما برای کسب‌وکارها و کسانی که چند اکانت مختلف دارند یا چند اکانت مختلف را مدیریت می‌کنند، این قابلیت فوق‌العاده است.

ورود
ورود
اد اکانت
اد اکانت

آموزش مرحله به مرحله ساخت چند حساب کاربری

ما قدم به قدم در افزودن اکانت‌ دوم به اینستاگرام یک گوشی همراه شما خواهیم بود. توجه داشته باشید که برای داشتن بیش از دو حساب کاربری، کافی است مراحل زیر را مجدداً تکرار کنید. یک بار دیگر باید تاکید کنم که شما فقط امکان مدیریت ۵ اکانت اینستاگرام را به صورت همزمان خواهید داشت. نکته آخر اینکه پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع مراحل، از به روز بودن اینستاگرام خود مطمئن شوید.

ورود به بخش تنظیمات: بعد از باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام، از گزینه‌های پایین صفحه، وارد پروفایل شخصی خود شوید و آیکون چرخ دنده (در آیفون و گوشی‌های ویندوزی) یا آیکون سه نقطه (در گوشی‌های اندرویدی) را انتخاب کنید.

انتخاب گزینۀ افزودن اکانت: تا انتهای صفحه تنظیمات پایین بروید و گزینهAdd Account را انتخاب کنید.

ورود / ثبت نام در اینستاگرام: در این مرحله، شما باید اطلاعات حساب کاربری مد نظر خود را وارد کنید یا اقدام به ساخت یک حساب جدید کنید.

جابجایی بین حساب‌ها: اکنون حساب کاربری جدید به برنامه اینستاگرام شما متصل شد و هر لحظه که بخواهید می‌توانید بین اکانت‌های خود جابجا شوید. برای این منظور به صفحه حساب کاربری خود بروید و بر روی نام خود ضربه بزنید. سپس می‌توانید از بین اکانت‌های خود انتخاب کنید یا حتی اکانت جدیدی را سریعاً به حساب خود اضافه نمایید.

خروج از حساب کاربری :

برای خروج از هر حساب، کافی است وارد آن شوید و سپس به بخش تنظیمات مراجعه فرمایید. در انتهای بخش تنظیمات یک گزینه به اسم Log Out of This Account وجود دارد. همچنین شما یک گزینه به نام Log Out of All Accounts وجود دارد که به کمک آن از همه اکانت‌ها خارج خواهید شد.

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486