لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

کسب و کار باسرمایه کم

فرصت سرمایه گذاری با پول کم

سرمایه گذاری با پول کم
316بازدید

شاید شما هم مانند بسیاری دیگر فکر کنید که سرمایه گذاری برای افراد با درآمد بالا مناسب است و سرمایه‌ گذاری با مبالغ کم غیرممکن به نظر برسد.

در زندگی هر فرد فرصت‌هایی به وجود می‌آید که ممکن است آینده پیش رویش را تغییر بدهد.

ولی حقیقت این است که حتی اگر شما با مبالغ بسیار کم نیز شروع به سرمایه گذاری کنید برای آینده‌ای متفاوت قدم برداشته‌اید.

احتمالاً شما هم برای سرمایه گذاری با پول کم جستجو کرده‌اید و با ایده هایی همچون راه انداختن یک سیستم جدید و کسب‌وکار متحول‌کننده یا ایده‌های قدیمی کسب درآمد عالی برخورد کرده‌اید؛ ایده‌هایی که تاکنون بازارشان اشباع شده وجایی برای سرمایه گذاری ندارند.

بنابراین به این نتیجه می‌رسیم که این روش‌ها در شرایط کنونی برای سرمایه گذاری با مبالغ کم مناسب نیستند.

چگونه با پول کم سرمایه گذاری کنیم ؟

همیشه سپرده‌گذاری در بانک و خرید سکه، طلا یا دلار  و سرمایه گذاری در بورس برای سرمایه گذاری با پول کم پیشنهاد می‌شوند.

سپرده‌گذاری در بانک : این گزینه برای افراد ریسک‌گریز روشی ایده‌آل محسوب می‌شود. اما دوران خوش سودهای بانکی به پایان رسیده است و باید به چاره‌ دیگری اندیشید. از طرف دیگر گاهی اوقات با توجه به کاهش ارزش پول و تورم، با سرمایه گذاری در بانک، سود بسیار کمی نصیب فرد می‌شود.

خرید سکه، طلا یا دلار : طلا کالای باارزشی است و همیشه هم باارزش خواهد ماند. اما بازار طلا و سکه بازار پرنوسانی است و وابستگی زیادی به اتفاقات سیاسی دارد، به همین دلیل هم پیش بینی سوددهی یا عدم سوددهی این بازارها کار سختی است. از طرفی، خرید سکه یا دلار از جمله فعالیت‌های سفته‌بازان محسوب می‌شود و نمی‌توان آن را یک سرمایه گذاری واقعی دانست. شما باید با سرمایه‌گذاری خود بتوانید تأثیر مثبتی در جامعه و کشور ایجاد کنید و سود این سرمایه گذاری نصیب شما و سایر افراد جامعه نیز بشود.

سرمایه گذاری در بورس : می‌توان با هر مبلغی در بورس سرمایه گذاری کرد؛ امکان نقد کردن سریع سرمایه در بیشتر مواقع در بورس وجود دارد؛ اما شما به دانش و مهارت آن نیاز دارید. باید مفاهیم زیادی در زمینه بازارهای مالی، اقتصاد، سهام، ساختار شرکت‌ها، تحلیل‌ها و … بیاموزید. علاوه بر این سود سرمایه گذاری با مبالغ کم در بازار بورس، سود قابل‌توجهی نخواهد بود.

باید قبول کنیم که ما معامله‌گر نیستیم و نباید روش‌های پرریسک را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم، بهتر است روش‌هایی را پیدا کنیم که ریسک‌های معقول داشته باشند.

بیشتر بخوانید : روش های مهم برای داشتن سرمایه گذاری پر سود

یک سرمایه گذاری با مبالغ کم و ریسک پایین 

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در کشورهای پیشرفته، روش وام‌دهی فردبه‌فرد (Peer To Peer Lending) است که نمونه‌های زیادی دارد.

برای مثال، سایت لِندینگ‌کلاب به آدرس (www.lendingclub.com) از این روش سرمایه‌گذاری استفاده می‌کند.

ایران‌رنتر با استفاده از این روش و تطابق آن با ساختارهای قانونی و شرعی کشور پلتفرمی برای فروش اقساطی ایجاد کرده است.

شرکت مهرپل نیز به عنوان پل ارتباطی بین سرمایه گذار و سرمایه پذیر عمل نموده این امکان را به هر دو می دهد که با یکدیگر تبادل ارتباط نموده و در نهایت سرمایه گذاری انجام گردد .

یادتان باشد هیچ زمانی برای سرمایه‌گذاری دیر نیست و شما هر زمان برای آن اقدام کنید، قدمی رو به جلو برای پیشرفت و آینده‌ی بهتر خود برداشته‌اید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486