لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

بیمه و انوع آن

بیمه ما و تاریخچه فعالیت بیمه ما

بیمه ما
830بازدید

تاريخچه فعاليت بيمه ما

شركت بيمه ما با شماره ۴۰۷۵۶۳ در تاريخ ۰۴/۱۳/ ۱۳۹۰ به ثبت رسيده است و در تاريخ ۱۳۹۰/۰۴/۱۵تحت شماره ۱۳۷۶۳/ ۹۰ پروانه فعاليت خود را در انواع بيمه هاي اموال ، اشخاص و مسئوليت از بيمه مركزي ايران دريافت كرده است و از آن تاريخ تا كنون توانسته است با به كارگيري نيروي انساني كارآمد و بهره گيري از كارشناسان متخصص در صنعت بيمه ، به جايگاه خوبي در ميان شركت هاي بيمه دست يابد .شركت بيمه “ما” هم اكنون با بيش از۴۰ شعبه و ۱۰۰۰ نماينده در سراسر كشور در انواع رشته هاي بيمه فعاليت مي كند و آماده خدمت رساني به بيمه گزاران محترم است .

موسسان و سهامداران عمده شركت بيمه ما عبارتند از :

» شرکت تعاونی اعتبار کارکنان بانک ملت
»شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت
» شرکت تعاونی خردمندان صابرعصر
» بانك ملت
» شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان
» شرکت گروه مالی ملت
» شرکت مدیریت سرمایه آتیه خواهان
» شركت پالايشگاه نفت جي
» سایر سهامداران حقیقی و حقوقی

وظيفه و رسالت كلي شرکت بیمه ما

» ارزش آفريني براي همه ذينفعان و كمك به شكوفايي اقتصاد ملي از طريق ايجاد اطمينان در چرخه فعاليت هاي اقتصادي كشور.
» ارائه خدمات بيمه اي در دو بخش بيمه هاي زندگي و غير زندگي در سراسر كشور از طريق ايجاد شبكه توزيع گسترده.
» عرضه پوشش هاي بيمه هاي خرد با قيمت هاي ارزان و پوشش هاي بيمه هاي كلان با قيمت هاي رقابتي.
» ارزش آفريني و ايجاد هم افزايي از يكپارچه كردن و گرد آوري حق بيمه ها.
» ايجاد تعاملات منطقي و سازنده با نهادهاي نظارتي و فعالين صنعت بيمه كشور.

برنامه هاي شرکت بیمه ما

» تلاش در جهت توسعه و تعميم فرهنگ بيمه.
» ارائه مشاوره در امر بيمه گري.
» طراحي و ارائه طرحهاي نوين بيمه اي و تلاش براي استفاده بيشتر از فناوري هاي نوين اطلاعات.
» جذب و همكاري با نيروهاي متخصص و مجرب بيمه اي.
» توسعه و گسترش واحدهاي شركت در سطح كشور از طريق تاسيس و راه اندازي شعب.
» اعطاي نمايندگي به اشخاص حقيقي و حقوقي به منظور توسعه فروش بيمه به صورت غير مستقيم.
» همكاري با كارگزاران بيمه.
» استفاده وسيع و گسترده از برنامه هاي آموزشي و تبليغاتي جهت تحقق برنامه هاي شركت

لوگو بیمه ما
لوگو بیمه ما
لوگو بیمه ما

بیمه اتومبیل شرکت بیمه ما

توسعه علم و تكنولوژي در خدمت آسايش ، رفاه و صرفه جويي در زمان آحاد جامعه می باشد. با توجه به توسعه راه ها و استفاده مردم از وسایل نقليه در بيشتر مواقع خسارات سنگين جاني و مالي به دارندگان ، سرنشينان و اشخاص ثالث وارد مي شود و مشكلات جدي براي استفاده كنندگان فراهم مي سازد. براي جبران خسارت مالي و جاني ناشي از حوادث ، شركت ” بيمه ما “ با دريافت حق بيمه مناسب ، خسارت هاي مالي و جاني وارده را پوشش مي دهد .

بیمه اتومبیل به چند بخش اصلی تقسیم می‌ شود :

» بيمه بدنه
» بيمه شخص ثالث
» بيمه مازاد شخص ثالث
» بيمه حوادث سرنشين

حادثه

منظور از حادثه ، تصادف دو اتومبيل با يكديگر و يا برخورد اتومبيل مورد بيمه با جسم ثابت يا متحرك و يا برخورد شي ديگري با اتومبيل مورد بيمه و يا واژگوني ، سقوط و انحراف مورد بيمه در اثر حوادث رانندگي مي باشد .

بيمه بدنه اتومبيل

در بيمه بدنه اتومبيل جبران خسارت وارده به وسيله نقليه مورد بيمه ،تحت پوشش قرار مي گيرد .

خطرات تحت پوشش بيمه بدنه اتومبيل

در بيمه نامه بدنه خطرات اصلي شامل آتش سوزي ، صاعقه ، انفجار ، حادثه ، واژگوني و سرقت كلي مي باشد .همچنين خطرات اضافي شامل بلاياي طبيعي ، سيل ، زلزله و آتشفشان ، خسارت ناشي از پاشيده شدن اسيد و مواد شيميايي ، شكست شيشه به تنهايي و همچنين سرقت در جا تمام قطعات يا برخي از قطعات وسيله نقليه و هزينه اياب و ذهاب در مدت تعمير وسيله نقليه كه موجب بروز خسارت به وسيله نقليه می گردد ، مي شود كه بيمه گذاران مي توانند با پرداخت حق بيمه اضافي اين پوشش ها را نيز خريداري نمايند .

بيمه شخص ثالث اتومبيل

بر اساس قانون بيمه اجباري شخص ثالث ،كليه دارندگان وسايل نقليه موتوري زميني موظفند مسئوليت خود در قبال اشخاص ثالث را به لحاظ مالي و بدني بيمه نمايند .

شخص ثالث

منظور از شخص ثالث ، هر شخصي به استثناء راننده وسيله نقليه بيمه شده است كه سبب حوادث وسايل نقليه موضوع اين قانون دچار زيان هاي بدني و يا مالي شود

خطرات و خسارات تحت پوشش

حوادث مذكور ، در بيمه نامه شخص ثالث شامل هرگونه سانحه اي از قبيل تصادم ، تصادف ، سقوط ، واژگوني ، آتش سوزي و يا انفجار وسايل نقليه و نيز خساراتي است كه از محمولات وسايل مزبور به اشخاص ثالث وارد مي شود. خسارات بدني در اين بيمه نامه هر نوع ديه يا ارش (ديه جراحات ) ناشي از صدمه ، شكستگي ، نقص عضو ، از كار افتادگي (جزئي يا كلي ، موقت يا دائم ) يا ديه فوت شخص ثالث است كه به سبب حوادث مشمول بيمه ، مي باشد .

بيمه مازاد شخص ثالث

حداقل پوشش بيمه در بخش خسارت بدني ، معادل حداقل ديه يك مرد مسلمان در ماه هاي حرام و در بخش خسارت مالي ، معادل حداقل دو ونيم درصد (۲/۵ %) تعهدات بدني مي باشد. بيمه گذار مي تواند براي جبران خسارت هاي بدني و مالي بيش از حداقل مزبور ، بيمه مازاد نيز خريداري نمايد .بيمه گذاران ” بيمه ما “ مي توانند با مراجعه به هر يك از شعب و نمايندگي ها در تمام نقاط كشور ، تعهدات بيمه خود را افزايش دهند .

بيمه حوادث راننده اتومبيل

اين بيمه نامه به منظور جبران زيان هاي ناشي از حوادثي كه خارج از اراده بيمه گذار به راننده وسيله نقليه مورد بيمه وارد مي گردد ، به همراه بيمه نامه شخص ثالث ارائه مي شود و غرامت فوت و نقص عضو راننده را تا سقف تعهدات مندرج در بيمه نامه جبران مي نمايد.

با توجه به نیاز روز افزون جامعه صنعتی به انواعی از خدمات بیمه ای و زمانبر بودن این خدمت بر آن شدیم تا خدمت جدیدی به صنایع ایرانی بصورت آنلاین ارائه دهیم .
جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات بیمه آنلاین به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486