لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

ایده های تبلیغاتیمزایای تبلیغات

مزایا تبلیغات اینترنتی و اهداف تبلیغات چیست ؟

تبلیغات اینترنتی
1.62Kبازدید

با ورود فعالیتهای تجاری به اینترنت و فضای مجازی، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی نیز پا به عرصه ظهور گذاشت و تبدیل به اولین و بهترین پیشنهاد متخصصان و کارشناسان در تمام دنیا و مخصوصاً در کشور های پیشرفته شد.

به یاد داشته باشید که از طریق تبلیغات اینترنتی، بسیاری از موسسات جهانی درآمد بسیار زیادی را کسب می کنند و به خاطر رشد سریع کاربران اینترنتی، درصد زیادی از هزینه های آنها صرف تبلیغات آنلاین در فضای مجازی می‌شود و این درصد هر ساله در حال افزایش است.

مزایای تبلیغات اینترنتی

√ هزینه کمتر و نتیجه بهتر

یکی از مهمترین مزایای تبلیغات اینترنتی مقرون به صرفه بودن آن است. یعنی با هزینه کمتر نسبت به مابقی رسانه ها ، تبلیغ خود را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار دهید.

√ مخاطب یابی هدفمند و ارتباط بهتر با مخاطبان

در تبلیغات اینترنتی این قابلیت وجود دارد که بسته به نوع مخاطب ، بتوانید تبلیغات خود برای گروه های خاصی از مخاطبان ارسال کنید و در سایتهای مختلف که کاربران مختلف از لحاظ گروه های سنی و یا نوع کسب و کار دارند برای تبلیغ برند خود استفاده کنید. این کار باعث میشود کیفیت تبلیغات شما بهتر شده و نتیجه بهتری را کسب کنید.

√ استفاده از اطاعات بیشتر در تبلیغات

ارائه اطلاعات بیشتر در تبلیغات از دیگر مزایای تبلیغات اینترنتی است. به این معنا که در روزنامه و مجلات فقط میتوان یک کادر تبلیغاتی داشت که تعداد محدودی متن در آن قرار میگیرد اما در تبلیغات اینترنتی می توان از فایل های تصویری گیف (GIF) استفاده کرد که با عوض شدن عکس آن از نوشته های بیشتری بهره برد و یا با نمایش تیزر چند ثانیه ای در ویدئوها اطلاعات کاملتری را در معرض نمایش قرار داد و یا اینکه با کلیک روی تبلیغ به سایت و یا صفحه خاصی برود تا اطلاعات کاملتر در آن به نمایش در بیاید.

√ روش های پرداخت معقول و مناسب

در بازاریابی آفلاین می بایست کل مبلغ تبلیغ در همان ابتدا پرداخت شود اما در بازاریابی آنلاین و استفاده از تبلیغات اینترنتی میتوان پرداخت هزینه را بر اساس کلیک ها ، مخاطبان واقعی انجام داد.

√ توانایی ردگیری و اندازه گیری عملکرد آن

از دیگر مزایای تبلیغات اینترنتی میتوان به قابلیت ردگیری و اندازه گیری آن اشاره کرد. در تبلیغات دیجیتالی و آنلاین توسط ابزارهای مختلف میتوان میزان عملکرد و تاثیر تبلیغات را مورد ارزیابی قرار داد که این بررسی نتیجه بهتر و کاملتر شدن فایل تبلیغاتی خواهد شد.

√ قابلیت ویرایش و به روز رسانی

تبلیغات اینترنتی را می توان بعد از ارسال فایل مورد نظر ویرایش و یا حذف کرد. به طور مثال برای تغییر اطلاعات موجود در تبلیغات ارسالی در یک سایت فقط کافیست نسخه جدید را آپلود نمود و کد تبلیغ را تغییر داد اما در رسانه های دیگری که چاپ میشوند این امکان وجود ندارد.

√ قدرت برند سازی بالا

برند سازی لوگو ، نام شرکت و نام محصولات  یکی از مهمترین روش های بازاریابی به حساب می آید و تبلیغات اینترنتی به بهینه سازی روند برند سازی کمک بسزایی میکند.

سخن بزرگان در مورد تبلیغات

مسلماً بقاء و رشد روز افزون زندگی ما بستگی به فروشمان دارد و این فروش می تواند خوشبختی یا رکود زندگی خود و اطرافیان ما را رقم بزند. در زندگی روزمره مان و در هر برخورد شخصی، فروشی در جریان است. به عنوان مثال می تواند فروش یک کالا و یا فروش یک فکر و ایده باشد.

حتی یک معلم که نقش تعلیم و تربیت دانش آموزان را بر عهده دارد یک فروشنده است! او علم خود را به فرزندانمان می فروشد و در قبال آن دستمزدی را دریافت می کند یا یک همسر ایده خرید یک لوازم خانگی خاص را به شوهرش می فروشد و با زرنگی این ایده را به او می قبولاند و او را مجاب به خرید میکند.

در هر لحشه از زندگیمان فروش در جریان است.اما فروش کالا و یا خدمات در عصر کنونی راز و رمزهای خاص خود را دارد، و باید بدانیم عصر بازاریابی سنتی پایان یافته و این حقیقتی است که باید آن را بپذیریم. جهان در حال تغییر است و نمی توان در مقابل آن ایستاد باید آن را پذیرفت و یا با آن هماهنگ شد.

سازمان هایی که خود را با تغییرات وفق بدهند موفق تر هستند و شانس بیشتری برای بهره مندی از فرصتها می یابند، فرصتها هیچ وقت از بین نمی روند بلکه اگر سهل انگاری کنیم به دیگری واگذار می شود.

مزایای داشتن مشاوره تبلیغات :

حرکت در مسیر بازاریابی و تبلیغات ساده نیست. اگر به پیچ و خم های راه آگاه نباشیم محکومیم که سقوط سنگینی را متحمل شویم.

√ در واقع مشاوره در تبلیغات نشان دهنده راهی است که یک برند برای گرفتن سهم خود در بازار، افزایش مشتری، افزایش درآمد، معرفی محصولات خود و کسب اعتبار و شهرت باید طی نماید.

√ داشتن مشاور، موفقیت یا عدم موفقیت شما را در زندگی رقم خواهد زد. به زبان ساده، تبلیغ راهی است برای رساندن هر چه بهتر پیام های یک شرکت و کمپانی به مشتریان خود.

√ برای مثال: برای تبلیغ در فضای مجازی باید ابتدا تشخیص بدهید چه وب سایت ها یا مکان هایی در اینترنت برای تبلیغات خاص شما مناسب هستند و هر مکان چقدر بازدهی خواهد داشت و چقدر باید هزینه کنید و… که در این راه نیازمند یک مشاور مسلط به تخصص سئو هستید.

√ مدیران نیازمند آن هستند که درکی مناسب از مقوله بازاریابی و تبلیغات داشته باشند و نیز بدانند تبلیغات اساساً یک سرمایه گذاری برای شرکت آن ها محسوب می شود و حرکت در این مسیر فقط با داشتن یک مشاور تبلیغاتی خوب امکان پذیر است.

اهداف تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات می باشد که در حال حاضر بهترین نوع است . در این نوع از تبلیغات که بر روی شبکه جهانی اینترنت قرار می گیرد ، به طبع از سایر انواع تبلیغات بازخورد بیشتری دارد
زیرا جامعه جهانی و گسترده تری تبلیغ را مشاهده می کنند.

یک مدیر وبلاگ, مدیر وبسایت,کاربران اینترنت می توانند هر گونه خدمات,سرویسها یا کالاهای مصرفی و محصولات تولیدی را در اینترنت تبلیغ نمایند . البته ناگفته نماند که هر گونه تبلیغات اینترنتی نیازمند به آگاهی در این زمینه و ابزارها و روشهای تبلیغات دارد.

اهداف تبلیغات اینترنتی کاملا واضح و مشخص می باشد و به عبارتی برای تبلیغاتی که سریعتر جوابگو باشد می توان از اینترنت استفاده نمود اما به طور کلی تبلیغات اینترنتی اهداف مهم و بارزی دارد که به صورت زیر بیان می شود :

√ ایجاد آگاهی در مورد کالا و خدمات یک شرکت یا سازمان

√ منتشر نمودن اطلاعات دقیق درباره کالا یا خدمات یک شرکت بر روی وب

√ نشان دادن وجهه یک شرکت برای ایجاد تصویر ذهنی درباره شرکت در مخاطبان

√ فروش محصولات و ارائه خدمات شرکت از طریق تبلیغات اینترنتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486