لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

بازاریابی محتوا

ترفند های بازاریابی محتوا

ترفند های بازاریابی محتوا
102بازدید

• محتوای معنا دار و مفیدی برای سایت خود تولید کنید

در ترفند های بازاریابی محتوا اول از همه مخاطب هدف خود را تعیین کرده و سپس مشخص کنید که کدام یک از علایق شما با اهداف حرفه‌ای شما مرتبط است. ممکن است شما بخواهید مقالات متنی تولید کنید و یا ویدیو هایی بسازید که در آنها از تخصص خود استفاده کرده و به مخاطبان مهارتهای جدید بیاموزید. این کار کمک می‌کند تا در رشته‌ای که در آن فعالیت می‌کنید اعتبار خوبی به دست آورید.

محتوای خود را به صورت مداوم منتشر کنید

بر اساس مطالعات انجام شده، ۸۲ درصد از بازاریابانی که به صورت روزانه مطلبی را منتشر می کنند  حداقل یک مشتری از طریق وبلاگ خود به دست می آورند. این در حالیست که ۵۷ درصد از افرادی که به صورت ماهانه مطلب منتشر می کنند موفق به  فروش از طریق وبلاگ می شوند.

• در رسانه های اجتماعی فعال باشید

در حال حاضر، رسانه های اجتماعی بیشتر از همیشه موضوع بحث های برنامه ریزی برای بازاریابی محتوا قرار می گیرند. کاربران اینترنت، هر روز بیشتر از روز قبل بهتوییتر، فیس بوک، اینستاگرام و حتی شبکه های جدید مثل اسنپ چت رو می آورند. شما باید با توجه به بازخودرهای مختلف، حضور خود را در شبکه های اجتماعی پر رنگ تر کنید.

• رتبه بندی در موتورهای جستجو گر

برای اینکه کار خود را انجام دهید پست های کوتاه تولید نکنید.  محتوایی بنویسید که بیش از ۱۰۰۰ کلمه داشته باشد . این امر به شما کمک می کند رتبه بندی در موتورهای جستجو، ترافیک و ارزش محتوا را افزایش دهید.

• صمیمانه مطلب بنویسید

درست همانند یک مکالمه صمیمی با دوست خود، مطلب بنویسید.  مخاطبان شما می توانند با چنین محتوایی تعامل و ارتباط داشته باشند. بر اساس سطح انها صحبت کنید. به خاطر داشته باشید که شما یک کتاب متنی نیستید پس صمیمی تر برخورد کنید .

• به مشتریان اطلاعات مفیدی از محصولات خود بدهید

وقتی مشتریان شما به مرحله‌ی خاصی از پروسه‌ی خرید رسیدند، به دنبال اطلاعات بیشتر از محصولات شما می‌گردند. شما باید از طریق بستر محتوای آموزنده اطلاعات جامعی از محصولات و نحوه‌ی فروش آن‌ها را در اختیار خریداران بگذارید.

تنوع محتوا

همیشه یک نوع محتوا ایجاد نکنید. برای دریافت ترافیک تکراری محتوای متعددی تولید کنید .

برنامه های دراز مدت داشته باشید

شاید ناراحت کننده باشد، اما حقیقت دارد که وب سایت شما، یک شبه به موفقیت دست نخواهد یافت.

کنترل پست ها و تولید محتوا به زمان زیاد و انرژی نویسنده ها، بازاریاب ها و متخصصان سئو نیاز دارد.

شما باید قبل از هر تصمیم گیری عجولانه، به محتوای خود اجازه ی نفس کشیدن بدهید. البته فراموش نکنید که راه هایی برای سرعت بخشیدن به این روند نیز وجود دارد.

تولید کاتالوگ های محتوا، با اتصال با مخاطب در کانال ها، ارتباط مستقیم دارد. استفاده از این روش ها می تواند مسیر بازاریابی محتوا در آینده را هموار کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486