لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

اخباراینفوگرافیک

اینفوگرافیک دپارتمان بیمه مهرپل

بیمه مهرپل
189بازدید

بیمه مهرپل یک سامانه بیمه آنلاین است که شما براحتی میتوانید با توجه به نوع موضوع بیمه نامه آنلاین درخواستی ، به روی هر کدام از آنها کلیک کنید .

با انتخاب نوع بیمه نامه خود در این سامانه آنلاین بیمه ای،  از کلیه شرکت های بیمه گر فعال در سراسر کشور بصورت آنلاین استعلام و پس از بررسی تمام شرایط مد نظر خود از قبیل هزینه صدور بیمه آنلاین ، میزان بهره مندی از تخفیف صدور بیمه آنلاین ، اطلاع از نحوه پرداخت بیمه از صدور بیمه آنلاین ، اطلاع از شرایط و بهره مندی طرح های ویژه صدور آنلاین بیمه نامه و … شرکت بیمه گر خود را انتخاب و بیمه نامه خود را بصورت آنلاین ارسال  فرمایید .

شما میتوانید در همان مراحل ثبت بیمه نامه آنلاین خود نسبت به مشخص کردن محل و زمان تحویل بیمه نامه اقدام و در زمان تعیین شده خود ، بیمه نامه آنلاین صادر شده را در هر کجای کشور عزیزمان ایران دریافت نمایید . استعلام و صدور بیمه آنلاین خدمتی است که  سایت  مهرپل در راستای تحقق اهداف خود برای شما فراهم آورده است . امید است از خدمات صدور بیمه آنلاین سایت  مهر پل  به راحتی استفاده نمایید .

 بیمه مهرپل

بیمه مهرپل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486