لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

انواع تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام و چگونگی استفاده از این برنامه برای تبلیغات

167بازدید

اینستاگرام

اینستاگرام پربازدیدترین شبکه اجتماعی در ایران است. طبق آخرین آمار وبسایت استاتیستا (Statista) تا سال ۲۰۱۸ بیش از ۲۵ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعال هستند.

با وجود چنین حجم بزرگ بازدیدی، تبلیغات در اینستاگرام یکی از موفق‌ترین شیوه‌های تبلیغات در فضای کسب و کار کشور محسوب می‌شود. ما به شما کمک خواهیم کرد تا تبلیغات خود را با بالاترین میزان بازدید در اینستاگرام به نمایش بگذارید. با مشاوره کارشناسان افراک و  آمار بالای کاربران ایرانی در اینستاگرام، موفقیت تبلیغات شما را در این شبکه اجتماعی تضمین شده خواهد بود.

اینستاگرام یکی از قوی ترین شبکه هاست. اگر علاقه ای به آمار و ارقام دارید این چند خط را بخوانید: اینستگرام ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که روزانه حجم زیادی محتوای تصویری تولید می کنند و مانند آن در هیچ شبکه اجتماعی وجود ندارد.

اینستگرام یکی از ۱۰ اپلیکیشن برتر  در لیست محبوب ترین اپلیکیشن های تلفن های همراه هوشمند است و هم چنان نیز در حال پیشرفت و بهبود جایگاهش در این لیست می باشد.

اینستاگرام
اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از پربازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. اینستاگرام برای برندها اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه طبق آمار بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می‌کنند.

اینستاگرام اکنون درکنار فیسبوک و یوتیوب جزو برترین پلتفرم های دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اجتماعی دنیا محسوب میشود و بسیار قدرتمند تر از توییتر و اسنپ چت است.

به علت آمار بالای کاربران ایرانی در اینستاگرام، افزایش شهرت محصولات، خدمات و برند شما آسان‌تر خواهد بود. با ارتباط مستقیم تبلیغات و صفحه ایسنتاگرام برند شما، تعداد مشترکان واقعی صفحه شما افزایش خواهد یافت.

اینستاگرام بالاترین احتمال فروش محصولات تبلیغاتی را در بین شبکه‌های اجتماعی جهان دارد و افزایش فروش محصولات شما را تضمین خواهد کرد. با استفاده از مشاوره تخصصی ما، شما می‌توانید سریع‌تر به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی خود برسید.

پست های تبلیغاتی در صفحات اینستاگرام، یکی از قدیمی طریق و پرطرفدار ترین روش ها در بین صاحبین کسب و کار و کارشناسان شبکه های اجتماعی میباشد.

روش مناسبی برای اطلاع رسانی به افراد، برندسازی و جذب دنبال کننده میباشد. از این روش همچنین میتوان برای وایرال سازی ویدئو یا تصاویر استفاده نمود. با استفاده از آخرین دانش روز و روش های ابداعی اینستاسازان، تمام تبلیغات اجرا شده توسط اینستاسازان، از الگوریتم اینستاگرام پیش گرفته اند.

اینستاگرام
اینستاگرام

روش تبلیغات

تنها کافیست ID یا شناسه پیج خود و یا لینک اینستاگرام خود را در بخش ثبت سفارش جذب فالوور ثبت نمایید. هیچ نیازی به ارائه کلمه عبور پیج شما نیست .

پس از ارسال اطلاعات و خرید پکیج مورد نظر جهت جذب فالوور ، مشترک موظف می شود پیج خود را در حالت Private یا قفل و یا حالت دریافت درخواست و سپس پذیرش قرار دهد .

در تمامی مراحل انجام کار معیار بانک اینستا تنها تعداد درخواست های ارسال شده در پیج شما می باشد.

توجه بفرمایید در حین زمان تبلیغات توسط بانک اینستا هیچ گونه تبلیغ دیگر انجام ندهید چرا که در حسن تبلیغات به عنوان فالوور ارسال توسط ماورا پردازش و محاسبه خواهد شد.

در برخی موارد ممکن است نیاز به تغییر تصویر و همچنین نام پیج شما در زمان اجرا تبلیغات توسط شرکت اعلام شود که مشترک موظف میگردد اطلاعات پیج را به اطلاعات مورد تقاضای شرکت به صورت موقتا تا پایان پروسه تبلیغات تغییر دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486