لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

انواع تبلیغاتتبلیغات اینترنتیتبلیغات در گوگلمزایای تبلیغات

تبلیغات گوگل ادورز ( google adwors ) چیست ؟

تبلیغات گوگل ادورز
109بازدید

تبلیغات گوگل ادورز

تبلیغات گوگل ادورز ، گوگل ادوردز یک سرویس آنلاین تبلیغاتی است که به صاحبین مشاغل و کسب و کارها اجازه میدهد تبلیغات خود را در صفحه نتایج گوگل به نمایش بگزارند تا امکان دیده شدن آن ها بیشتر شود. تبلیغاتی که در لیست نتایج گوگل به نمایش در می آیند، بر اساس جستجوهای قبلی کاربر و همچنین عباراتی که آنها جستجو می‌کنند، نمایش داده می‌شود و هر لینک به یکی از صفحات وب سایت های مورد نظر تبلیغ دهندگان در گوگل منتهی خواهد شد.

در کنار تبلیغات گوگل ادورز معمولا یکی از کلمات Ad یا Sponsored Links نمایش داده می شود تا کاربران بدانند که این لینک ها نتایج گوگل نیستند و صرفا جنبه تبلیغاتی دارند.

به طور خلاصه در پاسخ به این سوال که گوگل ادوردز چیست؟ می توان گفت گوگل ادوردز یک بازار تبلیغاتی است که در آن با پرداخت پول می توانید وب سایت خود را در جایگاه بالاتری از لیست نتایج جستجوی گوگل نمایش دهید.

یک نکته بسیار مهم برای تبلیغات در گوگل آن است که تبلیغات در گوگل برای وب سایت هایی با دامنه .ir  امکان پذیر نمی باشد و باید از دامنه های بین المللی مانند .com  استفاده نمایید.

مزایای تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز Google Adwords چیست ؟

تبلیغات در گوگل مزایای زیادی داره . کی دوس نداره تو گوگل دیده بشه ؟! همه دلشون می خواد تو گوگل باشن و در صدرنتیاج جستجو هم دیده بشن . در این قسمت می خوام مزایای تبلیغات در گوگل گوگل ادوردز Google Adwords رو در حد تیتر عرض کنم چون تمرکز این پست بر معایبه نه مزایا

■ نمایش آگهی بر اساس کلید واژه های مربوط به محصولات و خدمات تون

■ نمایش آگهی بر اساس منطقه جغرافیای

■ تعیین بازه زمانی نمایش آگهی

■ تعیین بودجه برای هر آگهی ( مثلا روزی;۵۰ دلار از شارژ تون کم بشه )

■ گزارش آماری دقیق درباره آگهی

■ نمایش آگهی در صدر نتایج جستجو بدون نیاز به دانش

هزینه تبلیغ در گوگل ادوردز چقدر است؟

بیش از ۹۵ درصد از درآمد سالیانه گوگل (درآمد سالیانه گوگل مبلغی در حدود ۶۰ میلیارد دلار می باشد) از طریق تبلیغات گوگل ادوردز بدست می آید.

گوگل در ازای هر ۳ دلار که شرکتی برای تبلیغات خرج کند، ۱ دلار سود خواهد کرد و جالب است بدانید که هر سال تعداد بی شماری شرکت بزرگ و مشهور، سالیانه مبالغ هنگفتی صرف تبلیغات در گوگل ادوردز می نمایند.

اگر شما نیز صاحب یک کسب و کار حرفه ای باشید، حتما مشتاق شده اید که بدانید هزینه تبلیغات در گوگل توسط این سرویس خارق العاده چقدر است.

پیش از هر چیز لازم است یادآور شویم که شرکت گوگل یک شرکت خارجی است و برای استفاده از سرویس گوگل ادوردز در داخل ایران باید از طریق نمایندگان قانونی این شرکت در ایران اقدام نمایید.

تعرفه های گوناگونی برای تبلیغات بر روی سایت گوگل وجود دارد که هزینه آن ها بر اساس قیمت دلار محاسبه می گردد. طبیعتا هزینه ای که برای نمایش تبلیغات از شما دریافت خواهد شد بسته به میزان و نوع تبلیغاتی که درخواست می نمایید، متغیر است. اما برخی شرکت ها این ضمانت را به شما می دهند که هزینه را تنها پس از آنکه مشتری با کلیک بر روی تبلیغ مورد نظر وارد سایت شما شد، دریافت نمایند. به طور کلی قیمت بازاریابی توسط گوگل ادوردز می تواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486