لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
127بازدید

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ :

ابزارهای جایگاه‌یابی:

– گوگل ادوردز

– ایمیل مارکتینگ

– بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)

ابزارهای تحلیلی:

– گوگل آنالیتیکس (برای سایت)

ابزارهای جایگاه‌یابی:ابزارهایی هستند که به شما کمک می‌کنند در جست‌وجوی گوگل جزء اولین نتایج جست‌وجو باشید و یا بیشتر دیده‌شوید (در دنیای واقعی: خریدن مغازه دو نبش در جایی پر رفت‌وآمد)

ابزارهای تحلیلی:ابزارهایی هستند برای تحلیل این که چه تعداد کاربر در روز به سایت شما می‌آیند چند کاربر در سایت شما عضو شده‌اند، چند کاربر خرید کرده‌اند و در مجموع چه رفتاری در سایت شما داشته‌اند (در دنیای واقعی: چند نفر وارد مغازه شما شده‌اند، چند نفر برای اطلاع از تخفیف‌ها به شما اطلاعات‌شان را داده‌اند و در نهایت چند نفر از شما خرید کرده‌اند)

دیجیتال مارکتینگ و کانال های وابسته به آن بسیار مهم هستند. تنها شناخت مشتریانتان کافی نیست. شما باید بهتر از هر شخص دیگری آن ها را بشناسید تا به بهترین شکل با آن ها در زمان و مکانی مناسب تعامل داشته باشید. برای انجام این کار به دیدگاهی جامع از انتظارات و ترجیحات آن ها در تمامی کانال ها – وب، شبکه های اجتماعی، موبایل، ایمیل مستقیم، مراکز فروش و غیره نیاز دارید. بازاریابان از این نوع اطلاعات برای خلق و پیش بینی تجربه هماهنگ و پایدار مشتری نیازمندند تا مشتریان را در چرخه خرید همراهی کنند. هر چه قدر بینش شما نسبت به رفتار و ترجیحات مصرف کننده عمیق تر باشد، احتمال درگیر کردن مشتریان در تعاملات سود آور بیش تر خواهد بود.

حوزه بازاریابی دیجیتالی شامل ایمیل مارکتینگ، مدیریت الکترونیک ارتباط با مشتری و فعالیت‌های بازاریابی است که از طریق رسانه های اینترنتی انجام می شود.

دیجیتال مارکتینگ دارای چند کانال مختلف است:

– بازاریابی همکاری در فروش

– تبلیغات کلیکی

– ایمیل مارکتینگ

– بازاریابی برون گرا

– بازاریابی موتور جستجو

– بازاریابی شبکه اجتماعی

– بهینه سازی موتور جستجو

بازاریابی همکاری در فروش (Affiliate Marketing) :

نوعی بازاریابی است که در آن کسب و کار برای جذب کاربر یا فروش کمیسیون پرداخت می‌کند.

تبلیغات کلیکی (Display Advertising):

بنر های تبلیغاتی که بر روی وب سایت های پر بازدید یا بلاگ نمایش داده می شوند و ترافیک وب سایت را افزایش می دهند. این عمل میزان آگاهی از برند را نیز افزایش می دهد.

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing):

فرآیند تعامل و ارتباط با مشتری از طریق ارسال ایمیل هدفمند به مخاطبان هدفمند است.

بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing):

نوعی بازاریابی اینترنتی است که از طریق به اشتراک گذاری رایگان محتوای ارزشمند با مشتریان انجام می شود و در این روش مشتری می تواند به مشتری وفادار شما تبدیل گردد.  

بازاریابی موتورهای جستجو (Search Engine Marketing):

نوعی بازاریابی از طریق تبلیغات پولی در موتورهای جستجو انجام می شود مثل تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادوردز این نوع بازاریابی شامل تبلیغات متنی و جایگاهی، تبلیغات پولی و بهینه سازی موتورهای جستجو است.

بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization):

برخلاف بازاریابی موتورهای جستجو، بهینه سازی موتورهای جستجو ماهیتی غیر مالی دارد و بر اساس روند طبیعی پیشبرد محتوا و وب سایت بر روی موتورهای جستجو اتفاق می‌افتد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing) :

بر اساس نام آن، بازاریابی شبکه های اجتماعی فرآیند پیشبرد و معرفی یک وب سایت از طریق بسیاری از شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، لینکدین، پینترست و … است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486