لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

انواع فروشتاثیر تبلیغات در کسب و کار / فروشراهکارهای افزایش فروشفروش در بازارهای کنونی

فروش از طریق تلگرام و چگونگی راه های بهبود فروش از این روش

فروش از طریق تلگرام
135بازدید

فروش از طریق تلگرام

فروش از طریق تلگرام در کسب درآمد فرصتی برای خیلی ها بوجود آورده است. بدون شک تلگرام یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی پیام رسان در کشور ما است.

همانطور که می دانید الان کمتر کسی که دارای گوشی موبایل هوشمند است از این اپلیکیشن موبایلی محبوب بی بهره است. از پیر و جوان در کشور ما درگیر تلگرام هستند. با وجود مخاطبان زیادی که تلگرام در کشور ما به خود اختصاص داده است فروش از طریق تلگرام را زیاد کرده است.

شاید خیلی از دوستان فکر کنند کسب درآمد از تلگرام فقط از طریق کانال های چند ده هزارتایی امکان پذیر است ولی واقعا اینطور نیست

افراد زیادی این روزها از تلگرام برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. جذب کاربر، حفظ کاربران، افزایش تعداد ممبر، کم بودن نرخ تبدیل از مسائل مهم برای فروش محصولات در تلگرام می‌باشد.

اما بهترین راه برای کسب درآمد از تلگرام ایجاد کانال با موضوعی خاص است . یعنی با متمرکز شدن روی قشر خاصی، خدماتی را به آن ها ارائه دهیم. که در این مقاله دقیقا هدف ما همین است.

در ادامه ایده هایی را عنوان می کنم تا بتوانید از طریق آن ها کانال تلگرام خود را راه اندازی کنید و کسب و کار تلگرامی خود را شروع کنید .

کانال آموزشی راه اندازی کنید

امروزه آموزش حرف اول را در کسب درآمد از اینترنت می زند. بحث آموزش یکی از پولساز ترین حوزه های کاری در اینترنت است. کانال های آموزشی که به صورت حرفه ای موضوع خاصی را آموزش دهند کم هستند.

پیشنهاد من این است که کانالی با محتوای آموزشی منحصر به فرد راه اندازی کنید. به عنوان مثال کانالی که آموزش آشپزی دهد کم است. اگر هم باشد بیشتر آموزش ها به صورت متنی است.

کاری که شما باید انجام دهید تولید آموزش های منحصر به فرد است. طوری که نیاز واقعی مخاطبان خود را بر طرف سازد. موضوع کانال آموزشی شما بستگی به علاقه و تخصص شما دارد. پس هیچ فرقی نمی کند کانال شما آموزش چه چیزی را می دهد.

همانطور که عرض کردم خیلی مهم است کانال شما محتوای آموزشی خوبی را ارائه دهد تا مخاطبان شما حاضر شوند برای محتوای شما پول پرداخت کنند. زمانی که احساس کردید مخاطبان واقعی شما زیاد شده اند می توانید توسط برگذاری کلاس های آنلاین کسب درآمد کنید

با محتوا و گرافیک جذاب اعضای کانال را حفظ کنید

شاید کاربران به راحتی عضو کانال و یا گروهی شوند، اما به همان راحتی هم کانال را ترک می‌کنند. بنابراین همان‌گونه که افزایش ممبر برایتان مهم است، باید حفظ اعضا و راضی نگه‌داشتن آنها هم برایتان مهم باشد.

کاربران را فراری ندهید

همه ما این تجربه را داریم که کانال و یا گروهی را به علت حجم زیاد مطالب و پیام‌های ارسالی ترک کنیم. نگذارید به عنوان اسپم شناخته شوید. برای فروش محصولات در تلگرام حتی گاهی می‌توانید عکس برخی از محصولات را در کانال قرار دهید و برخی از محصولات را در کانال معرفی کنید و کاربران را به سایت خود ارجاع دهید.

تبلیغات داشته باشید

فرقی نمی‌کند در تلگرام فعالیت دارید یا اینستاگرام، در هرحال باید دیده شوید! بنابراین نیاز به تبلیغات دارید. لیستی از کانال ها و گروه‌های مناسب پیدا کنید و برای تبلیغات در آنها اقدام کنید.

پاسخگو باشید

در کانال تلگرام، ارتباط یک طرفه است. اما در هرحال باید پاسخگوی سوالات مشتریان باشید. بنابراین یک یوزر برای پاسخگویی داشته باشید و  این یوزرها (@…) را در توضیحات پروفایل قرار دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486