لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

ایده های کسب و کارکسب و کارکسب و کار اینترنتی

اینستاگرام و اصول استفاده از آن برای کسب و کار

اینستاگرام
95بازدید

اینستاگرام و اصول استفاده از آن

محتوای با کیفیت تولید کنید

اینستاگرام برخلاف رسانه‌های اجتماعی مشابه الگوریتم خاصی برای نمایش پست‌ها به کاربران دارد و برخی از پست‌ها را بالاتر از بقیه به کاربران نمایش می‌دهد این موضوع هیچ ارتباطی به زمان انتشار پست ندارد. اینستاگرام محتوای غنی از مهم‌ترین مواردی است که حساب کاربری شما باید داشته باشد. اگر نمی‌توانید برای خرید یک دوربین عکاسی سرمایه‌گذاری کنید عکاسی با دوربین تلفن همراه خود را یاد بگیرید. تا حد ممکن از فلش دوربین و فیلترهای اضافه استفاده نکنید. در اینستاگرام  کپشن شما باید احساسات کاربران را تحریک کند لایک‌ها و کامنت‌های بیشتر، پست شما را برجسته‌تر می‌کند.

کپشن

اگر شما به دنبال تبلیغ محصولات در اینستاگرام هستید، مطمئن شوید که کپشن شما به شکلی عملگرا است. دنبال کننده های خود را به جایی جایی که بتوانند محصولات شما را خریداری کنند راهنمایی کنید تا بتوانید از تلاش های اینستاگرامی خود کسب درآمد کنید.

هشتگ

هشتگ ها در اینستاگرام بسیار تاثیرگذار هستند زیرا آنها برای دستیابی به بخش هایی از بازار هدفتان که در هشتگ ها به دنبال محتوای جدید هستند بسیار مفید می باشند. شما می توانید هشتگ های محبوب ، هشتگ های مربوط به محصول ، یا هشتگ های مورد علاقه شخصی و همچنین هشتگ های محلی را انتخاب کنید. افزودن هشتگ‌ ها باعث افزایش بازدید پست اینستاگرام شما می شود و در نتیجه به افزایش مشارکت کاربران کمک می کند.

تبلیغات ساعتی یا ثابت اینستاگرام

تبلیغات ثابت، از شیوه های مرسوم تبلیغاتی در سراسر دنیا محسوب می شود. در اینستاگرام نیز این سبک تبلیغاتی قابل پیاده سازی است. در این روش پست تبلیغاتی شما که می تواند عکس و یا ویدئو باشد، در سایر پیج ها نمایش داده می شود. هزینه تبلیغات نیز با توجه به مدت زمان نمایش تبلیغ محاسبه خواهد شد که بسته به موضوع پیج و تعداد مخاطبین آن متفاوت است.

اینستاگرام یک شبکه‌ی اجتماعی برای به‌ اشتراک‌گذاری عکس است و به همین دلیل بر پایه‌ی مسائل بصری بنا نهاده شده است. تنها موردی که میان همه‌ی حساب‌های کاربریِ موفق و محبوب در اینستاگرام مشترک است، عکس‌های خارق‌العاده‌شان است.

به منظور اینکه تبلیغات اینستاگرامی‌ تان به افزایش فروش، یادآوری تبلیغات و شهرت برند شما منجر شوند، استفاده از عکس‌هایی با کیفیت بالا یک ضرورت است. در کنار اینکه عکس‌ها باید چیزی بیش از یک عکس «معمولی و محو» باشند، باید طبیعی و اینستاگرامی نیز به نظر برسند تا افراد صرفا به خاطر تبلیغاتی بودن‌شان، آنها را رد نکنند.

کوتاه بنویسید

می‌دانیم که مصرف‌کنندگان و کاربران شبکه‌های اجتماعی تنها برای مدت زمان کوتاهی به هر چیزی توجه می‌کنند. کار شبکه‌های اجتماعی رساندن خبر به کاربران با کمترین نیاز به مطالعه است و اینستاگرام از این قضیه مستثنی نیست، حتی می‌توان گفت اینستاگرام مکانی است که کاربران آن کمترین تمایل را به «خواندن» دارند!

همان‌طور که تصاویرتان نباید خیلی نوشته داشته باشند، متن همراه عکس یا همان «کپشن‌» نیز نباید «قصه‌ی حسین کُردِ شبستری» را تعریف کند. یادتان باشد «هر چه کمتر، بهتر». در فیسبوک، طول ایده‌آل هر پست ۴۰ کاراکتر است. کپشن‌های اینستاگرامی هم باید در همین حدود باشد و نباید از حدود ۴۰ کاراکتر بیشتر باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486