لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

بازاریابی شبکه های اجتماعی

راه کارهایی برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام و تلگرام

238بازدید

چرا اینستاگرام در کسب و کارهای کوچک نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی موفق تر عمل کرده است ؟

اینستاگرام یک برنامه بر روی گوشی همراه هوشمند است که در سال ۲۰۱۰ وارد بازار جهانی شد. یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که در ایران و در فضای مجازی به شدت طرفدار پیدا کرده و تعداد اعضای این خانواده هر روز بیشتر و بیشتر می شود. اینستاگرام به اندازه­ فیسبوک کاربرد دارد اما کسب و کار های کوچک از اینستاگرام به عنوان منبع اصلی درآمدشان نام می­ برند.
امروز در جامعه ایران دست هر فردی یک دستگاه موبایل هوشمند وجود دارد که پس از انجام کارهایش حداقل روزانه ۲ الی ۳ ساعت از وقت خود را با این موبایل می گذارند. او با گوشی اش بازی می کند و یا اخبار روز را پیگیری کرده یا فیلم و تصویر می بیند و پیام می دهد. در همین حال روی اکثر موبایل های هوشمند ایرانی یک یا چند شبکه اجتماعی رایج وجود دارد که هرازگاهی میتوان به آن ها نگاهی انداخت.
در این بین رسیدن به مشتری و خریدار و برقراری ارتباط صحیح با او برای فروش محصولات از مهم ترین مسائل است. حالا که همه در حال استفاده از تکنولوژی و جدید گوشی های هوشمند و شبکه های اجتماعی نصب شده بر روی آن هستند، باید فرصت را قدر دانست و از همین شبکه ها به مشتریانتان نزدیک شد و ارتباط برقرار کرد.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام
کسب درآمد از طریق اینستاگرام

چگونه می توان از کانال تلگرام درآمد کسب کرد ؟

شاید تا به حال در ذهنتان این سوال پیش آمده باشد که چرا در تلگرام این همه کانال وجود دارد و این همه متن و داستان و جوک و پیام و تصویر برای مخاطبانشان قرار می دهند؟
اکنون وقت این رسیده که بدانید این کانال ها تنها برای سرگرمی شما بوجود نیامده اند، آن ها با تبلیغات کانال های دیگر و افراد و شرکت ها کسب درآمد می کنند. این تبلیغات عموماً به این صورت است که در هر ۵ پیامی که در کانال ها قرار می گیرد تا مخاطب جذب کنند، یک تبلیغ را نیز به مدت چند دقیقه نگه می دارند و سپس دوباره کانال مسیر قبلی را طی می کن .
درآمد حاصل از تلگرام بستگی به تعداد اعضای آن دارد . برای مثال کانالی مانند گیزمیز برای هر تبلیغ ۲ میلیون و پانصد هزار تومان دریافت می کند .
این کانال ها حتی از طریق افزایش عضو برای کانال های دیگر نیز درآمد کسب می کنند. این افزایش عضو با ارائه کردن محتوای جدید در کانال و فرستادن پیام های کانال به گروه ها برای جذب مخاطبین یا از طریق نوتیفیکشن یا اجباری عضو کردن صورت می گیرد. افزایش عضو نیز از طریق نوتیفیکشن بهای ویژه و متفاوت با افزایش عضو از طریق اد کردن اجباری دارد. برای اینکه قیمت ها را متوجه شوید دوباره سراغ کانال گیز میز می روم. در این کانال افزایش عضو از طریق اد کردن اجباری به ازای هر ۱۰ هزار عضو ۵۰۰ هزار تومن و به ازای هر ۱۰۰ هزار عضو ۵ میلیون تومان است. قیمت هر هزار عضو از طریق افزایش عضو بوسیله ی نوتیفیکشن، ۱۴۰ هزار تومان است.

کسب درآمد از طریق تلگرام
کسب درآمد از طریق تلگرام

نتیجه گیری !

شما می دانید که افزایش عضو شاید بدون سرمایه زمان ببرد اما آینده بسیار خوبی در انتظار شما است، زیرا به ازای هر هزار عضو، دو هزار و پانصد تومن تعرفه آگهی های شماست. حالا اگر شما کانالی با ده هزار عضو داشته باشید، هر آگهی در کانال شما ۲۵ هزار تومان است و شما به راحتی می توانید درماه حدود ۲ الی ۳ میلیون درآمد کسب کنید .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آنلاین مهرپل به سایت شرکت مهرپل مراجعه فرمائید .

ارسال پاسخ

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/mehrpoln/public_html/mag/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486